Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kérdés szfinx cicásokhoz?...

Kérdés szfinx cicásokhoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát észrevettem a cicám hasán a két hátsó lába között (közvetlenül a lábak mellett) két hurkát..Nem tudom hogy ez valami zsírpárna vagy a belei dagadtak meg? Néztem képeket szfinxekről néhánynál látszik a hasánál ez a két hurka jobb szót nem tudok rá. A ti cicáitokon is van? Ez normális?

2014. jan. 6. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
dagi. de miért nem a tenyésztöt kérdezed? ö mindig, bármiben segit, minden kérdésre. a multkor egy olyan buta lány kérdezgetett, aki kukoricát, meg borsot adott a macskájának és csodálkozott hogy hányt. nem tudom egyáltalán hogy adhatott el ilyen idiotának macskát, és miért nem hozzá fordult a kérdéseivel, a mai napig ilyen butaságokat irogat mindenhova, meg gombás lehet e a macskátol. ami a lényeg ami miatt ezt leirtam, hogy tanulj belöle: 1. anyádat kérdezd és/vagy a tenyésztöt 2. ha gáz van, orvos, azonnal, nem hülye oldalakon hülye kérdéseket feltenni mert ha tényleg gond van amire épkézláb választ kapsz a cicának baja is lehet... bár nem ilyen csipcsup dolgok miatt, de ha pl élet halál közt van, akkor biztos nem lenne idöd a neten kérdezgetni, hanem telefon és tenyésztö és/vagy doki...
2014. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy említetted csip csup dolog, ebből kifolyólag tettem fel itt a kérdést.. Majdnem 100%-ig biztos voltam hogy az zsír, de mivel nagyon vigyázok a macskára gondoltam megkérdezem ezt a még szerintem is hülye kérdést.. Baj nem lesz belőle..Baj abból lehet ha nem teszek fel kérdéseket.. A macskával gyakran járok állatorvoshoz egyébként is, mostanra kezdenek rendeződni a dolgai, de mivel sok baja volt érthető hogy minden hülyeségre rákérdezek inkább..Viszont ilyen számomra is kritikán aluli kérdéssel nem zavarom a tenyésztőt. Köszönöm a válaszod..
2014. febr. 19. 12:11
 3/3 anonim válasza:
61%

kedves első, valahol igazad van, de azért jó nagy paraszt is vagy! miért ne tehetne föl kérdést ha aggódik a macskájáért? én már akkor is aggódom, ha egy kullancs ment bele a kutyámba és felteszek itt egy kérdést, hogy a kullancs helyének hogy, milyen gyorsan és meddig szabad gyógyulnia, illetve milyen tünetei vannak ha lymekórt vagy babéziózist kapott a kutyám. erre az esély, csupán 5-10%, főleg, ha azonnal kiszedem a kullancsot, mégis aggódom, de azért minden alkalommal nem zaklatnám ezzel az orvost!


kérdező: az tényleg hurkácska:D fini hurka:D amúgy komolyan kicsit meghízott a cica, de csak azért látod ennyire jól, mert hogy kopasz, egy szőrös cicának ha nem fogod meg a hasát, fel sem tűnne:) nekem a maine coon macskámat mindenki kövérnek hiszi, mert annak a fajtának félhosszúra nől a szőre, így az oldalán nőtt szőr nem lóg le a hasáig, hanem a hasától lóg le hosszabb, pelyhes szőr, amitől olyan, mintha a hája lógna le. persze ha alányúlunk és megfogjuk a hasát, akkor felnyomjuk a szőrt is és érződik, hogy szép, lapos a hasa:))

2014. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!