Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne rávenni, hogy...

Hogyan lehetne rávenni, hogy elvigye orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm 2 cicája rettenetes állapotban van. Egy hete szült meg az anyamacska és 5-ből 3 cica meghalt. Macskanáthásak és férgesek. Egy ócska száraztáp van előttük egész nap és sehová serm tudnak behúzódni.Az anyamacska is a fenyőfa tövében fialt le. -Van pénzük és idelyük az tuti.

-Mondtam neki ,hogy 3000ft lenne a macskanátha és a férgesség kezelése!!-Meg azt is mondtam ,hogy inkább szervez egy party-t mint ,hogy megmentsen egy életet. Van egy gyerekük is. 8 éves.Szép példát mutatnak mit mondjak. Hogyan vegyem rá őket ,hogy tegyenek már valamit??



2014. jan. 6. 17:35
 1/8 A kérdező kommentje:
ÉS RÁADÁSUL ANGOL TANÁR AZ ISMERŐSÖM!!!
2014. jan. 6. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj az állatvédőknek, valami macskamentőknek. Ők biztosan fel tudnak világosítani, mit tudsz ilyen esetben tenni.
2014. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva!

Nekem befogadott öreg anya cicám van,ahova költöztünk ott hagyta a gazdi,nehezen,de magamhoz szoktattam! Kinti cica,az őszi ellése egy kupac gally alá sikerült a szomszédba! Esős idő volt,totál szét volt ázva szegénykém,de a picik szárazak voltak,még rögtön első nap átvittem őket egy fedett száraz helyre! Anya cica nem kapott oltásokat,de foglalkozunk vele,kap konzervet,tápot,reggel és este,valamint langyos tejes vizet (kevés tejjel,csak éppen hogy kis íze legyen a víznek)! Undorító,hogy ennyit nem tud megtenni a macskáért!

Sajnos ha a picik sem érdeklik nem tudsz mit csinálni,nem is fog vele foglalkozni! :( Remélem vissza kapja a sorstól ugyanezt!

2014. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel kellene őket jelenteni vagy ha tudod, vidd el te dokihoz. :( Facebookon sok állatmentő van. Fel kellene őket keresni, hogy ha tudják akkor helyezzék el. És vigyék dokihoz. Gondolom azt sem bánják ha elkobozzák tőlük a macskákat. Ez állatkínzäs amit művelnek! Valamit tenni kell. Én már rég szó szerint elloptam volna őket. Állatorvoshoz vittem volna és elkezdtem volna a gazdikeressést! És az anya ivartalanításät. Szegény csöppségek csak szenvednek! Én biztosan tennék valamit! :(
2014. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ukrajnában élek és itt elég ócskák az állatvédelmi szevezetek. Sőt!!Alig van ilyen. Nagyon szivesen elvinném őket orvoshoz csak tudjátok nincs még munkám és a szülőknél élek.Az én saját perzsámat is épphogy csak elbirom tartani.De jó létben él. És a örökbe adni őket?Ez a legjobb ötlet amit eddog hallotam és van is egy pár ismerősöm akinek kellene cicus. Csak az a baj ,hogy a gyerek nem szeretne megválni tőlük főleg a kicsitől.
2014. jan. 7. 00:43
 6/8 anonim ***** válasza:

A lopás nagyon csúnya dolog,ilyet nem írunk másik embernek! ;)

Mi lenne,ha véletlenül eltűnnének a kiscicák? Mondjuk picit segíthetnél benne,és akkor szerető gazdihoz kerülhetnének! :)

Ne várj tovább,segíts a kicsiken! ;)

2014. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ooo...Milyen szellemes.Eltűntek a kiscicák én nem tudom hová!!! Valszeg ezt fgom csinálni ha nem adják a negyedik kérésemre sem.
2014. jan. 7. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne kérd,utána gyanús lesz,hogy te állandóan őket akartad,és pont akkor tűnnek el ... És ha megtalálják nálad ...
2014. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!