Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivaros nőstény macskám 3....

Kor-Nelly kérdése:

Ivaros nőstény macskám 3. napja nem jött haza. Idegen emberektől fél, nem barátkozik. Mielőtt eltűnt a szomszéd kandúr ostromolta. Nőstény macskánál normális, hogy napokra eltűnik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez normális. Akartál kiscicákat? Mert most lesz.
2014. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Mire hazér(mát ha nem ütik el stb.) már vemhes lesz az tuti. Ha nem akarsz kiscicákat akkor a vemhesség 4.-hetéig lehet ivartalanítatni.És legyen bent.
2014. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék kiscicát. A másik nőstény cicám ivartalanított, most is bent alszik. 3 éve egy nőstény ivartalanított cicám eltűnt és pont egy éve egy fiú ivartalanított szintén eltűnt. Korábbi cicáim mind ivartalanítva voltak. Mindezek ellenére volt olyan kandúrom, aki 6 napi csavargás után jött haza. De eddig azt hittem, hogy az ivaros lánycicákhoz házhoz jönnek a fiúk.
2014. jan. 6. 19:00
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért szeretnél kiscicákat?? Van rá gazdi?? Vagy te fogod akár mind az 5-öt megtartani?? Komolyan, miért nem lehet megérteni az ivartalanítás célját???
2014. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az miért baj, ha akarok kismacskát? Mint írtam ez életem első ivaros macskája, a többit ivartalaníttattam. Nyilván nem én tartom meg mindet. A kérdés nem az volt, amire válaszoltál.
2014. jan. 7. 08:28
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Gyakran megesik hogy elmennek a nőstények is kandúrozni hiszen ők is a legjobb kandúrt akarják megtalálni.ilyenkor kifordulnak önmagukból.Remélhetőleg ez a helyzet és visszamegy hamarosan hozzád.

Kicsit olyan az érzésem a kismacskákkal kapcsolatos válaszoknál itt a gyakori kérdéseken mintha a tenyésztő kartell itt tevékenykedne.

2014. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem jött vissza. Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 7. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Az ivartalanítás nem csak azért fontos, hogy ne legyenek kiscicák! Ajánlom kicsit olvass utána, mert látom rádfér! FIV-ről, Felv-ről hallottál már?

Egyébként számtalan dolog történhetett a cicáddal (kutya elkapta, autó elütötte ..stb.), azért remélem előkerül!

2014. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 18:51-es! Köszönöm a kioktatást! :)

Mint írtam minden eddigi macskám ivartalanítva volt. Ez a tény nem gátolta meg őket, hogy csavarogjanak, verekedjenek. Így idegen macskáktól ők is bármit összeszedhettek volna. Ha ezt is ivartalaníttatom, nyilván hiába várnám, hogy kiscicát szüljön. El a környéken nem ütötték. Itt két percnyi sétára park, horgásztó, rét található. Esetleg oda ment, bár nem találtam. Szóba jöhet még kutya, bezárás, vagy valami "kedves" ember. Én is reménykedem.

2014. jan. 7. 19:13
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
De, az ivartalanítás pont meggátolja a csavargást, tényleg olvass utána egy kicsit! Remélem megkerült azóta a cica!
2014. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!