Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tud egy macska sírni? (BŐVEBBE...

Tud egy macska sírni? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert ma halt meg a tasója a kiscicámnak és szerintem hiányzik neki...(én 3 órán keresztül sírtam)
2009. nov. 30. 18:31
 1/8 anonim válasza:
100%
Hat nem valoszinu, hogy konnyek folynanak ki a szemebol, de hogy hianyzik neki, az biztos.
2009. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sírni nem tud, de tényleg hiányzik neki!


Nekem 2 macskám volt, félperzsák. A lányt ellopták tavasszal és a fiú utána mindig rajtam lógott és mindenhová követett, azelőtt meg semmi!


Később szereztünk hozzá egy másik lányt, ami mostanra már eléggé megnőtt.


Nagyon vad macska lett és meg sem lehetett simogatni, mert állandóan játszadozott volna.


Pár napja ellopták a fiút és most ez a vad macska lett szelíd, mint egy ma született bárány!


Szóval nagyon hiányoznak a macskáknak a társaik és emiatt sokkal ragaszkodóbbak lesznek az emberhez/gazdájukhoz!

2009. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alig 2 hónapja halt meg a kiskutyám. A perzsa cicánk folyamatosan kereste, bújt hozzánk, követett minket. éjszakánként többször hallottam nyávogni. Azóta folyamatosan romlott az állapota. Ma éjjel Ő is elment a barátja után akivel 5 boldog évet töltöttek együtt.
2009. dec. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem tud csak éppen könny nem folyik a szeméből. Különben a macskáknak 3 napos a memóriájuk ha jól hallottam.
2009. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó: hűt ezt azok mondják, akiknek nincs macskájuk.


Az én perzsáim hetek múlva is emlékeznek rá, hogy hová dugták el a gumiegeret, meg a labdát...


Különben igen, tudnak sírni. Főleg éjjelente: panaszosan nyávognak, hívják a szeretteiket, keresik őket.


A beteg cicák is tudnak fájdalmasan nyávogni, ha valami fáj nekik. De olyat is láttam már, hogy egy beteg cica dorombolással nyugtatta magát, vagy egy másik nyugtatta ugyanígy a beteget.

2009. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudnak sírni, könnyek nélkül. Azért mert nálunk embereknél eme érzelmi jelenségnél könnyek is jönnek a szemünkből, érezhet ugyanúgy más élőlény is, csak nem biztos, hogy ugyanolyan lesz a sírása mint nekünk. van, hogy én is annyit sírtam, hogy már nem tudtam sírni, már csak könnyek nélkül sírtam...
2009. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos tud sírni az én egyik cicám is nemrég halt meg FIP-ben,a tesója kimutatja hogy hiányzik neki a tesó mert már nem olyan játékos mint volt és inkább pihenget és nem olyan eleven,és én már láttam hogy a cica sír nyávog de nem úgy mintha kaját kérne hanem olyan hangot ad ki mintha "sípolna"
2009. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én egyszer láttam tényleg sírni a cicámat (úgy, hogy potyogtak a könnyek a szeméből!). Éppen főztünk, hagymát aprítottunk amikor a cica bejött a konyhába. Nagyon erős hagyma szag volt, ő pedig, egyem a szívét, sírni kezdett. Szegény ott "törölgette" a szemét a mancsával, tényleg, mint egy ember. Én is sírtam, a macska is sírt, milyen jó, ha együtt főz a család! :D

Egyébként szomorúságukban nem szoktak sírni. :)

2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!