Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?

Mi lehet a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Néhány napja vakarja a fülét (naponta csak néhányszor), közben oldalra biccenti a fejét és érdekes az ábrázata is. A fülében nem látok semmit, nem fekete, nincs benne olyan barnás cucc, mint mikor atkás nekik, semmilyen szaga sincs, a bolhát már rég kiirtottuk belőle. Annyira nem tartom súlyosnak, hogy állatorvoshoz vigyem, viszont érdekelne, hogy mi lehet a gond. Valami ötlet?

2014. febr. 4. 01:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy bent tartom a házban, tiszta körülmények között, sosem engedem ki, mert nagy forgalmú főút van mellettük és tartok attól, hogy elgázolnák. Van egy társa is idebent, ami semmi jelét nem mutatja a fülvakarásnak.
2014. febr. 4. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiába megmondjuk hogy mi a baja, akkor sem lesz jobb a helyzet. Lehet gomba is. De én fülgyulladásra gyanakszom.
2014. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fülgyulladás! Azért nézesd meg egy dokival, nem ér meg ennyit az egész, úgyis csak aggódnál! Vidd el dokihoz!
2014. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gabriella1991 Kíváncsi voltam, egyáltalán baj-e, hogy így vakarja, nem azért kérdeztem, mert azt hittem, majd a válaszoddal hirtelen úgy megszuggerálod a macskát, hogy azonnal kigyógyul minden bajából. Amúgy fülgyulladásnál "A hallójárat többnyire kipirul és kellemetlen szagot áraszt." (haziallat.hu) Egyik tünet sem jelentkezett (még) az én macskámnál.
2014. febr. 6. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Megszagoltad a fülét? :) Amióta élek macskám van. Most is van 12. És ez volt 2nek a problémája. Az állatorvos megnézte és ezer forintért kikezelte... Fülgyulladás volt mind kettőnek. Az egyiknek semmi sem érzett a fülén. A másiknak igen.
2014. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet fülatka is ami most nem látszik de később fog. A doki egy fül megnézëséért nem kér sokat.
2014. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem szaglásztam :) De volt már fülgyulladásos kutyám, és félméteres körzetben lehetett érezni a kellemetlen szagokat, különösebb "szaglászás" nélkül. Köszönöm a tanácsokat. Egyébként azóta sem romlott az állapota, de elviszem állatorvoshoz azért :)
2014. febr. 9. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!