Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az ivartalanított 1...

Eltűnt az ivartalanított 1 éves házi nőstény cicám. Van esély, hogy hazajön?

Figyelt kérdés
A napokban nagyon jó idők voltak és nyitva hagytam az ajtót szellőzni, miközben takarítottam. A cicám másfél hete került hozzánk, de félt kimenni, ezért csak egyszer járt kint, akkor is csak a teraszon volt és kétségbeesetten nyávogott, de tudta, hogy hol kell bejönni. Sajnos portörlés közben elejtettem egy vázát és a macska rémületében kiszaladt az ajtón. Kerestem a környéken, megnéztem mindent, de nem találtam. A házban is mindig bebújt valahova,kereste a rejtekhelyeket. Létezik, hogy ijedtében addig futott, amíg a szeme látott, vagy meghúzta magát egy rejtekhelyen? Van rá esély, hogy a hasa hazahozza? Előre is köszönöm a válaszokat

2014. febr. 5. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja elüldözni, ha a te cicád a magáénak érzi a helyet! Az a baj, hogy nagyon keveset volt még nálad, szerintem meg van az esélye hogy nem megy haza! (bocsi) A kaját meg honnan veszed hogy ő eszi meg? A szomszéd macska aki átjár is megeheti! Akkor tudod meg és fogod el a macskádat, ha 24 órás őrséget állsz a kajástál előtt!
2014. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Korábban is írtam már, hogy onnan tudom, hogy ő eszik, hogy a konzerves kaja mindig a tálja mellé szét van szórva, amit benti időszakában is rendszerességgel csinált. A szomszéd macska is átjár enni, de olyankor eltűnik a konzerves kaja is. Most már bizonyos, hogy magától nem fog bejönni, de valahogy túl kéne járnom az eszén, hogy kint elő tudjam csalogatni és meg tudjam fogni.
2014. febr. 13. 02:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondom! Állj 24 órás őrséget!
2014. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!