Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskák...

Mi a véleményetek a macskák kinti és benti tartásáról?

Figyelt kérdés
Ti hogy-hol tartjátok és MIÉRT??

2014. febr. 14. 07:38
 1/9 anonim válasza:
29%

Szerintem kint lenne a helyük ,de a szüleim macska b'uzi'k

úgyhogy non stop belefutok 1,2 tőbe mindig.

Többnyire a veranda és nappali az érintett zóna beljebb nem nagyon jöhetnek ,de sokszor ezt is megszegik mert jajj olyan aranyosak meg az egyik már öreg (13éves) jajj olyan vén csont már miért ne lehetne bent?? persze ki az aki suli előtt felnyalja a fekáliájukat ? persze ,h én -.-'

De a szobám az szent zóna oda soha nem jöhetnek be!!

Szerintem inkább kint lenne a helyük és néha -10be beengedném őket a verandáig.Kertes házban ez ok panelba neccesebb a tartásuk ott szerintem muszáj a házban lenniük .

../F

2014. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

1- 2 tő macska engem is zavarna, főleg, ha több is van egy tövön :D

Mi kinti- bentiként tartjuk a miénket, de nemigen szeret kimenni. A nap nagy részét a radiátoron tölti, jobb időben is maximum napozik kint. Így nekem nem okoz semmi gondot, és egyébént is nagyon tiszta állatok a macskuszok.

2014. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Mondjuk igaz ,h a mieink is már túl vannak a serdülő korszakon így többnyire olyanok mint amit 2 es leírt

Nem szeretnek kimenni.

A radiátoron töltik a nap 70%kát főleg ha kellően meleg ,de még nem forró vagy keresnek valami puha kényelmes helyet párna ,kanapé ,vasaló deszka és ha jó idő van a cilák akkor is inkább napra mennek ki sütkérezni ,de hamar be eszi a penész őket ismét -.-'

Azt imádom a legjobban amikor annyira össze gömbölyödnek mint 1 szőrös labda akkor nagyon cukkerek

2014. febr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk még 6 hónapos, úgy indult, hogy kinti cica lesz, de én féltem, mindig szeretem magam mellett tudni:) Napközben kijár, kergeti a madarakat, ugrál a falevélen, kelleti magát a kutyának, jól érzi magát, aztán ha úgy gondolja bejön és dorizik és kaját kunyerál és olyankor nagyon szeret minket. Este mindig bent van, jó a tv nézés közben hogy játszunk vele, szivatjuk:) este pedig egy elkülönített részre zárjuk be, hogy ne zavarjon minket hajnalban, ha játszani támadna kedve.
2014. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Legyen kijárós! Estére menjen be! Szabad állatok, nem valók arra, hogy bezárják őket csupán félelem és önzőség miatt!
2014. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld mindenkinek! :) Első válaszoló nagyon vicces vagy, azért egy kicsit szeresd jobban a macskákat :) és igenis had menjenek be, rendesek a szüleid! :)
2014. febr. 14. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bent tartom a macskáimat, nem is akarnak kimenni, ehhez szoktak, van bent több mászókájuk, rágcsálni való fű cserépben, játékok, jó minőségű kajájuk na meg meleg és kényelmes radiátorágyuk:)

Imádom a macskáimat, nekem ők a gyerekeim, egyet már elveszítettem amiatt hogy kiengedtem, és a mai napig utálom magam érte. Nem mondom hogy sose mennek ki a macskáim, mert van kert, kijönnek velem ha ki akarnak, de ennyi, nélkülem sehova.

2014. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is kizárólag bent tartom őket. Felügyelettel, pórázon kijöhetnek a kertbe. Bent nagy terük van rohangálni, ingergazdag a környezet. A gyerekeimként tekintek rájuk, felelős vagyok értük. Nem bírnám ki, ha elütné az autó, megmérgeznék, kutya tépné szét, halálos vírust kapna el másik macskától...stb.
2014. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is benti cicum van. Csincsilla-perzsa. Soha életében nem volt kint, mert sajnos elég beteges és oda kell rá figyelni. Egy kis hercegnő, szerintem azt sem tudja, hogy ő igazából cica. Egész nap ott van, ahol én, beszélget nekem, hozza a játékát ha játszani akar... Most 10 éves, de teljesen olyan, mintha még kölyök lenne. Én nem veszem észre, hogy vágyna ki, mert ha nyitva marad az ajtó, akkor inkább elbújik
2014. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!