Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alomtálca elé érdemes venni...

Alomtálca elé érdemes venni speciális szőnyeget?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 21. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam van és nagyon jól teljesit.
2014. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém az egyik olyan sugárban szórja szét, hogy kár a szőnyeg, úgyis túl megy rajta és csak nehezebb felseperni tőle.. :) De a többivel hasznos lenne, csak ez az egy építkezik annyira, hogy miatta nem jó semmire.
2014. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs hogy belekérdezek, de én inkább olyan almot keresek, amit nem annyira hordanak szét a cicák! mert 2 cicánk van, és iszonyatosan néz ki a lakás :D most a sparos ami eddig legjobban bejött (ua mint a shah vagy a multifit csak egyik olcsobb mint a másik) de ez tökre nem köt meg szagot :( melyik tipusu almokhoz jo a szönyeg? milyen anyaguakhoz?
2014. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj szilikon kristályosat. Csak úgy tűnik, hogy drágább, de szebb, nem szaglik és sokkal ritkábban kell cserélni. Takarítani is jobb utána. Én sokáig hagyományosat használtam, hol csomósodásat, hol nem, de ha nem cseréltem teljesen két-három naponta, akkor egyszerűen bűz volt itthon. Meg a szart is macera volt rakosgatni. Undorító. A szilikonosból kiveszem a szart és lehúzom a wc-n, nem dugul el. Sokkal jobb.
2014. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én probáltam a szilikonosat, de két macsira 2-3 naponta cserélni kellene a pisitöl. én kérdeztem egyik nap mit nem hordanak szét, most kiprobáltam a biosand fehér szuper csomosodo, és valami eszméletlen jo. pár napja van, de nagyon megszerettem. mindenkinek ajánlom kiprobálni. nem poroz, kicsit kihordja a wécé elé, de nem az egész lakásba. jo illatu, és a pisit kis lepénykékben kell kivenni. ilyen jot még nem láttam. nem is büdi.
2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!