Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák piszkítanak a kertembe...

Macskák piszkítanak a kertemben, van valakinek ötlete amivel sem az állatban, sem a növényben nem teszek kárt, mégis elűzi a cicákat a kertemből?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya!
2009. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Most mi a baj ezzel? Ingyé humusz a talajnak.:)
2009. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ültess macskajajt:

A Macskajaj egy díszcsalán hibrid márkaneve, latinul Coleus canina Hybride. Liláskék virágain vannak, leveleinek aromás illatát a kertbe merészkedő emlősök nem bírják. Bokrosodó termetű, liláskék ajakos virágai és ezüstös zöld levelei nyáron igen mutatósak. Homokozók környékére ajánlják ültetni, hogy a macska és a kutya ne ott végezze el a "dolgát". Egynyári dísznövény, ami dugványról szaporítható, a muskátlihoz hasonlóan augusztusban. Cserépben is tartható. Leginkább a napos fekvést kedveli, ahol 30-40 centiméter magasra nő meg. Jó szárazságtűrő, túlöntözni nem szabad. Szárazon tartva illata erőteljesebb lesz, így "macskariasztó hatása" is jobb. A meglévő növényt becserepezve, a muskátlihoz hasonlóan hűvös, nem túl sötét helyen át lehet teleltetni.

2009. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huhh. Erről még nem is hallottam! :D
2009. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutya nem jó, mert tönkreteszi a kertet. Kenelbe zárni meg szerintem állatkínzás, szal felejtő nekem.
2009. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.A macskajajt már próbáltam,lehet,hogy rosszul kezeltem,és nem volt szaga,de nekem azt is kikaparta a macska:((((
2009. dec. 15. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!