Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az alábbi cicafajták közül,...

Az alábbi cicafajták közül, melyiknek lennél a gazdija, és miért?

Figyelt kérdés

Csak cicaimádókhoz szól a kérdés!


-ragdoll(rongybaba)

-orosz kék

-perzsa

-sziámi

-brit rövidszőrű

-amerikai rövidszőrű

-maine coon

-skót lógófülű

-szfinx

-birman

-angóra

-európai rövidszőrű (cirmos, házi cica)

-burma

-cymric

-hócipős

-karthauzi

indoklást is szeretnék! :)



2014. márc. 8. 13:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha kihagytam a kedvencedet, az is jöhet!
2014. márc. 8. 13:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármelyiknek, mert a macskákat szeretem a legjobban a világon. :) Minden egyes szőrszálukat imádom. A szfinx ugye kopasz, de szerintem tök cuki a nagy füleivel. :3
2014. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leginkább a sima házimacskákat kedvelem.
2014. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kihagytad a kedvencemet, bizony.:) Én egy szibériai cicának vagyok a gazdája, és komolyan mondom nincs még egy olyan cica a világon mint Ő. Szinte hihetetlen mennyire szociális, emberközpontú, ragaszkodó. 100%-ban megbízik az emberekben, a vad idegenekhez is teljes bizalommal megy oda, ölükbe ül, bújik hozzájuk. Minden éjszaka teljesen nekem simulva alszik, sok ember szerint ez már beteges.:D
2014. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ragdoll/Sziámi. De az egyszerű cicák a kedvenceim.
2014. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc fajtám a mentett macska! :) A legjobb érzés a világon, ha megmentesz egy (vagy több) életet. Ők is ugyanolyan macskák, mint bármelyik, semmivel sem kevesebbek, mindegyikük különleges.
2014. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Karthauzi.

Nagyon tetszenek a szürkés, kékes bundájú cicák. Valamiért jobban kedvelem a nagydarab, robosztus testű macskákat mint a nyúlánk típusúakat. Ennek a fajtának alig van hangja, nem túl beszédes, ami számomra szintén ideális tulajdonság.

2014. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokféle macskám volt már, de a kedvenc mind közül egy házimacska volt. Utána lett egy perzsám mert imádom a hosszú szőrű cicákat. A lógófülű is nagyon tetszik.
2014. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Brit/Ragdoll
2014. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kedvencem is kimaradt :) az pedig a bengáli macska, de am én is a menhelyi cicát mondanám. Az embernek is jó érzés, a cicának meg pláne, ha szerető gazdira talál :)
2014. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!