Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a szőrcsomók ellen?

Mit tegyek a szőrcsomók ellen?

Figyelt kérdés
Nekem éppen nem az a bajom, hogy lenyeli a macska és fuldoklik tőle, mert ilyen nincs, erre szereztem be külön tápot. Eleve az a problémám hogy néha olyan csomók keletkeznek a szőrébe, amivel nem tudok mit kezdeni. Van kettő perzsacicám, az egyiknek rendszeresen tudom ápolni a szőrét, legtöbb idejét a házban tölti, de a másik egyfolytában csavarog, és alapból sem tűri a fésülést annyira... Épp evégett össze csomósodik a szőre, ami nagyon rossz a cicának is. Szoktam vinni kozmetikushoz, de ilyenkor úgy néz ki mint egy UFO cica :) Szeretném meghagyni a hosszú szőrét, csak mit kezdjek vele?!

2014. ápr. 6. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Igy is szépen mutat!:D

2014. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom én, hogy hogyan kell őket ápolni, mert a kettő közül csak az egyiket nem sikerül, mivel fésülésnél elég agresszív , harap, karmol. Nem tudom lefogni egyedül, segítségem nincs. A másik cicám rendesen van ápolva, hagyja a fésülést, bár nem szereti. :D Neki egyáltalán nem csomós a szőre. Mivel a másikkal nem nagyon tudok mit kezdeni az állandó csavargása és helytelen viselkedése végett, inkább kozmetikushoz viszem, de ez nem megoldás :)

Igen a cicám úgy szokott kinézni mint az oldalon lévő fehér cicó.:D Borzasztó.. Pedig alapból gyönyörű macskák, egyikük sem nyomott orrú , és a szemük!! Egyiküknek kék (ő himalája) másikuknak pedig olyan mint a tűz. Vörös-fehér. Eddig akárki meglátta őket, azt mondta hogy még soha nem látott ilyen meseszép perzsákat :D Ezért annyira sajnálom mikor le van vágva a bundája.

2014. ápr. 6. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán kozmetikába kérdezd meg hátha van valami jó kis csodaszer amitől nem gubancolódik annyira a szőrük! Egyszer kéne megfésülnöd rendesen aztán rákenni valami jó ki szert, hátha utána jobb lesz!
2014. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!