Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáim le vannak lassulva...

Macskáim le vannak lassulva és nem úgy reagálnak a dolgokra mint szoktak mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van kettő fehér iker macskám 1 évesek.

Tegnap még minden rendben volt játszottak futkároztak stb, de ma mind a 2 le van lassulva és ez nem olyan punnyadás mint mikor lustálkodnak.

Egy helyen maradnak ülnek vagy fekszenek össze húzódnak ha felveszem őket ölbe nem játékos reagálnak csak vannak még ellenkezni sem próbálnak .

Az egyik csak morog(macska módon persze) de nem csinál azon kívül semmit. A másik egésznap a zsákon feküdt máskor ha nyúlok érte rögtön játszik megy el ő a félősebb most semmit sem reagált mikor megnéztem nincs e fizikailag baja.

És enni sem evett még ma.

Mi lehet a bajuk?



2014. ápr. 13. 16:20
 1/5 anonim válasza:
lehet megfáztak a hidegben.
2014. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet beszívtak.
2014. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megmérgezték őket? Nem nagy, halálos mennyiségben. Szerintem vidd el állatorvoshoz őket, hidd el, ha igazán szereted őket, megéri a pénzt. Az én cicám tavaly ilyenkor pont ugyanígy volt. Egy héten keresztül ártunk vele állatorvoshoz, mert ő már nagyon durván beteg volt. Megmentette az életét, azóta is jól van, most is itt alszik. :3 :)
2014. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát tervezzük vinni.

Nagyrészt zárt helyen vannak ott tuti nem volt méreg de napközben kint vannak de házon kívül még sose merészkedtek.

Szóval ha méregről lenne szó akkor max úgy hogy valaki bedobta de el nem tudom képzelni itt a környéken senkiről

2014. ápr. 13. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé mérgezés gyanús. Sajnos nagyon gyakoriak az ilyen esetek. Mihamarabb orvos, itt órákon múlhat az életük, hogy időben megkapják-e a kezelést.
2014. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!