Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalhat a macskám?

Meghalhat a macskám?

Figyelt kérdés

a macskámat megmérgezte a szomszéd idegméreggel a dokinál voltunk de még itt hon rángatózik csak kétszer rázódott!

Van esély hogy túléli egy éves nagyon egézséges kan macsek!

nagyon szeretem!!!



2014. ápr. 14. 15:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sajnos meghalt mer az egyik orvos félre diagnosztizálta elvittük a másikhoz és teljesen más volt a baja!
2014. ápr. 15. 13:44
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

De ilyenkor az orvosok csak találgatni tudnak, nekem elmondta a doki, hogy mire a vérvizsgálat eredményét megkapnák, addigra már elpusztulhat, tehát csak tüneti kezelést tudnak adni, ami vagy segít, vagy nem. Amikor már rángatózik, az már eleve nagyon rossz jel sajnos... ezt tapasztalatból tudom. :(

2014. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
sajnos belső vérzése volt folyt a tüdejéböl nagyon lassan a vér és ha két órával kb hamarabb mentünk volnba még menthető lehettett volna
2014. ápr. 17. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!