Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám sértődékeny. A...

A macskám sértődékeny. A tiétek is?

Figyelt kérdés

Éjszaka mindig velem alszik, persze rajtam/mellettem helyezkedik el, hogy ne tudjak mozdulni sem.. Ha arrébb húzom a takarót, megharap, megsértődik, és úgy kell utána menni, hogy bocsásson meg.

Múltkor a pólómon volt az első 2 lába, próbáltam szépen, kedvesen levenni róla a macskát, erre megharapott.

A tiétek is ilyen?



2014. ápr. 16. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első két válaszoló minek ír ide, ha utálja a macskákat?


Enyém is ilyen, de ha megharap, hangosan felszisszenek, ráfújok egy picit és ignorálom egy ideig. Mostanában már nem harap meg.

2014. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
10es, megnéznélek ha az én macskámra csapnál rá mikor reggel dorombolva harapdál, hogy keljek fel! El sem lehet tolni, különben megtámad! Én nem kapattam el, mindig is ilyen volt, sosem lehetett rászólni, mert megtámadott. ez persze idővel kikopott belőle valamennyire, de néha reggelente harapdál, olyankor jobb ha elfordulok ha még nem akarok felkelni! Nem bántani akar, figyelemfelkeltésnek hívják!
2014. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Őőő mondjuk olyanon gondolkoztál már, hogy megneveled? Egyszer harapna meg macska és kapna egy olyan istenes pofont hogy BEREPÜLNE a helyére aztán ott sértődgethet felőlem napokig. Nem értem egyes gazdák ezt hogy tűrhetik el, kb. a macskád szolgája vagy, nem csoda hisz bármit megtehet veled.
2014. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Aki macskát tart az tudja jól hogy a macska tartja őt, és örülhetsz hogy szolgálhatod! Aki nem így gondolkodik e Szent Lényekről, az nem ide való!
2014. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van sértődős cicám, bár harapni nem harapnak, csak sértődötten tudnak nézni és morognak. Tényleg nagyon érdekes egyéniségek vannak köztük. :)
2014. ápr. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12-es, tizes vagyok, es szerintem kulonbseget kell tenni a dorombolva harapdal, es a arrebb huzom rola a takarot, akkor megharap kozott.

A dorombolva harapdalas egyertelmuen jatek, de a megharap, ha megsertem a szemelyes teret, az nem.

Reszemrol nem sziven elnek egy olyan ragadozo mellett, amelyik fizikailag bantalmaz, ha utban vagyok neki.

Irom mindezt ugy, hogy van macskam, es eszembe sem jutna bantani. Es merem allitani, elegge sokat tudok a macskak viselkedeserol. Nem csak a hazimacska viselkedeserol.

Tehat, ha a kerdezonel is az van, hogy "dorombolva harapdal" akkor en kerek elnezest, felreertettem a dolgot, de en nem igy ertelmeztem a kiirasat.

Ugyhogy nem, egyalltalan nem preferalom a macskak bantalmazasat, csak az embereknek is joguk van az onvedelemhez :)

2014. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!