Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lógófülű cicát nem lehet...

Lógófülű cicát nem lehet olcsón vagy ingyen kapni sehol?

Figyelt kérdés
Eddig ahol csak voltam mindenhol ha esetleg születtek kiscicák gyorsan vagy megölték őket, vagy nehezen elajándékozták. Most szeretnék egy kiscicát de jobban örülnék lógó fülűnek nem kéne, hogy díjnyertes meg híres alomból származzon. Tényleg csak úgy lehetne lógó fülűm hogy kb 50 ezret fizetek érte?
2014. ápr. 18. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

márpedig az van, hogy a skót lógófülű egy tenyésztett macskafajta és igen kevés a kennel, szigorúan szabályozzák a tenyészők, mennyi lehet belőlük és hogyan (azért, hogy elkerüljék az örökletes betegségeket). ezért olyan drága és ezért lehetetlen, hogy 'csak úgy' legyen egy ilyen cicád.

és mit szólsz ahhoz, hogy elmész néhány állatmenhelyre és keresel magadnak egy szimpatikus cicát? biztos van köztük csáléfülű is. :)

2014. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Ikyen feltételekkel az életbe nem fogsz kapni. Mi örökbefogadtunk egy vemhes kóbor cicát akinek (valszeg) a szomszéd lógó fülűjétől lettek kiscicái. Hat kiscica közül egy lógós lett. Nagyobbak lettek a kicsik és kint játszottam velük az udvaron mikor viszont látom hogy a földúton egy csomó turista jön. Behívtam a kicsiket de a lógóst nem találtam sehol. Mikor a turisták szálltak be a kocsiba akkor látom hogy az egyik az én cicámat fogja. Mikor észrevették hogy kiabálva szaoadok feléjük direkt elhajtottak...soha többé nem látam.
2014. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor cicát vettem volt 2 lógófülű is hirdetve 25ezer körül. Szóval néha lehet találni olcsóbban is. Én gondolkodtam is rajta, mert nagyon szépek voltak, de végül nem mertem, féltem hogy későbbiekben beteges lesz, mert hallottam hogy ilyen cicáknak a többi végtagja is elgyengülhet vagy mi ha nem jól tenyésztett fajta... inkább gyűjts rá 50ezret szerintem ha ilyet akarsz mindenképp.
2014. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor tegyük hozzá, hogy az 50 ezerért árult macskák sem fajtatiszta, törzskönyves, szűrt kölykök, hanem szaporítótól valók. Nem tudom, miért ilyen fontos, hogy lógjon a füle a macskának. Vagy gyűjtsd össze a pénzt egy törzskönyves macskára, ha annyira akarod, vagy ha nem akarsz rá annyit áldozni, akkor fogadj örökbe.
2014. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő nem jöhet szóba? [link]
2014. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!