Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hallottatok már ilyet, miért...

Hallottatok már ilyet, miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés

Ha valaki köhög őmacskasága jelenlétében, "rászól" ilyen nyekergéssel. :D De komolyan, egyetlen alkalmat se hagy ki, még akkor se, ha alszik. Felébred, rám szól, hogy "nyenyehe", majd alszik tovább.

A tüsszentéssel, hangos zenehallgatással nincs problémája, de influenza szezonban megakar ölni. :D Volt már valakinek ilyen, vagy selejtes a drágám?


2014. ápr. 22. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Videóót ! :D

Am még nem hallottam ilyenről sosem

2014. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zala122 válasza:
nem akarlak megsérteni de szerintem a macskádnak nincs ki a 4 kereke (bocs de szerintem ez így van nekem is van macskám nem vagyok macskagyűlölő)
2014. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a csirkét lazán kint hagyhatom, hozzá se nyúl, de ha olivabogyót veszek rögtön kikapja a kezemből, szóval sejtettem, hogy nem teljesen százas a kis tökfej. :)

Pedig a "jófogáson" vettem. :D

2014. ápr. 22. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Videózd le és töltsd fel a You Tube-ra.tuti népszerű lesz.
2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam ilyet, de nem köhögéssel hanem tüsszentéssel! Nagyon aranyosak ilyenkor! :)
2014. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, akkor nem is annyira gógyis. :D Nekem az a fura, hogy tüsszentésre nem reagál, pedig azt gondolnám, hogy az ő fülének hangos a köhögés, azért vakerál, na de akkor a hapcit is hangosnak kéne találnia. :D

A videó nem jutott még eszembe, de ez jó ötlet!

2014. ápr. 23. 11:48
 7/7 ecsemecse ***** válasza:
100%
Hát ez haláli lehet, én is megnézném szívesen! Egyébként az olívabogyót az én egyik cicám is szereti, meg imádja a krumplit, az uborkát és a kukoricát nyersen. Ha úgy tartja kedve, beleeszik a vöröshagymába, a paradicsomba, a dinnyébe meg a répába is. Persze nem etetem agyon, de folyton visít érte, ha valamelyik előkerül. :)
2014. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!