Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény ivartalanított...

A nőstény ivartalanított cicám 2 hete nincs itthon. Néztem mindenhol hivogattam de még mindig semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem csinált még ilyet.Még csak 3 éves lenne májusban.Tudom hogy most forognak a macskák de ő ivartalanítva van.

2014. ápr. 23. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom ,hogy attol fuggetlenul hogy ivartalanitott még elmehet ilyenkor.
2014. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármikor elmehet attól! Érdekes, mert a nőstények nem mennek messzire ha ivartalanok, mert én úgy hallottam a kandúr aki csámborog még akkor is ha ivartalan! Független attól hogy most épp párzás van, bármelyik időszakban elmehetnek az ivartalanok is, mivel hogy pározni nem fog menni, másért csámborog!

Szomszédokat kérdezted?? Lehet hogy beszorult valahova, bár előbb kérdezted volna, mert 2 hét után beszorulva kaja nélkül... Lehet hogy befogadták..Volt rajta nyakörv? Hirdeted? Tegyél ki plakátokat, közeli hirdetőtáblákra, boltokba stb!

2014. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van rajta nyakörv.Kérdeztem egy állatorvost,hogy visszajöhet-e még és azt mondta,hogy nem.Biztos valami baleset érte.:'(
2014. ápr. 24. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:
talán keresni kéne, úgy ahogy írtam...
2014. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk egy év után visszajött a cicánk!
2014. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami baleset érhette, ha nem kerül elő. A hormonok őt nem hajtják, mivel ivartalanított. Én ezért nem engedem ki a macskáimat a házból. Azért remélem előkerül!
2014. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol néztem az utcában a réten a patokon de sehol nincs hívtam de nem jött.Még csak holtestet se találtam.:'(
2014. ápr. 25. 07:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy befogadták! Kellene plakátokat csinálnod, vagy legalább körbe kérdezned a szomszédokat!
2014. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néhàny szomszédot màr kérdeztem de nem làtták
2014. ápr. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!