Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne járkáljanak át a szomszédok macskái?

Figyelt kérdés
Mindig tele kakálják a virágedényeket ,kikaparják a földet a cserepekbol .A virágányásokkal ugyanez a helyzet.A kerti toban nem lehet hal ,mert azt rendszeresen kihalásszák.A lábtorlo csupa szor ,a kerti székekben is a párnák,kezd nagyon elegem lenni.
2014. ápr. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
tarts kutyát. az enyém nem elkergeti az idegen macsekokat, csak a falkájába tartozó macskákat tűri meg egy bizonyos szintig. a kajája tabu a macsoknak, azért harag van, ha belemásznak.
2014. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hoppá, a *nem* nem kell. bocsi
2014. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik ultrahangos macskariasztó! Van olyan ami nem olyan drága, nem tudom milyen, én a szomszéd macskáit sem kergettem el, de egy próbát megérne! A citrus illatokat nem szeretik, pl narancs, citrom! Ha ilyesmivel fújod a helyeket mint pl a szék, a lábtörlő ahova mennek, lehet hogy leszoknak róla! Persze az egész udvart nem lehet befújni! :) Egy kicsit drágább megoldás(de ha van macskád akár neked is jól jöhet) a macskabiztos kerítés! Arra találták ki, hogy ne menjen ki a macsek az udvarból, de gondolom fordítva is így lenne! Google-ba beírod, sokat ad ki! Létezik úgynevezett macska távoltartó spray, de szerintem nem sokat érhet! Próbáltad őket elkergetni? Többszöri siccegésre és kergetésre általában megszűnnek a látogatások! A víz még ami jól jöhet, pl a kerti öntöző beinduljon mozgásra, de megteszi az is, ha mikor látod hogy jönnek, lespricceled őket slaggal, vagy vízipisztollyal! Azért ne magasnyomásúval, mert akár kárt is tehetsz bennük, gondolom ezt nem szeretnéd! Egy darabig a virágföldekre tehetnél valamit, bármit, pl hulladék műanyaggal kirakni a cserepet, vagy hungarocellel, mikor öntözöl persze ezt ki kell venned, de ez csak egy darabig kellene, mert hamar leszoknának róla! Remélem segítettem! :)
2014. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Kedves utolso válaszolo :)persze,hogy nem tennék kárt bennuk semmiképpen de már roppant idegesito az orokos takaritás utánuk.Mindenképpen kiprobálom ezeket a dolgokat amiket irtál.Nem tudom az a macska riaszto növény ,hatásos lehet-e?A másik szomszéd azt ultetett, ma reggel mondta.Amugy igazábol nap közben nem nagyon jönnek ,inkább éjszaka igy siccegetni nem nagyon van lehetoség :D
2014. ápr. 24. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
haha, szerintem biztos nem! Lehet hogy mérgező is talán?? Úgy eléggé riasztó lehet...
2014. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!