Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan hogy a cicam miutan...

Van olyan hogy a cicam miutan lekolkedzet elhagyja a kiscicakat?

Figyelt kérdés
Kiscicakat vart a cicam,egyik este meg nagy hasa volt,d reggelre mar nem volt. De kis cicat nem talaltam sehol meg nem is hallom hogy valahol nyarvogna.eleg sok idot van szemelott a macskam nem tunik el (mondjuk elmenne a cicakhoz),meg neztem a cicijet is ,d nem latom hogy szoptatna,mert azert az meglatszana hogy korbe a szore lelapul. Tavaly voltak cicai es gondozta oket,sot meg par naposan beis hordta oket a hazba. Letezik hogy most meg elhagyta valahol oket es nem torodik veluk.-?ennek mar egy hete. Pedig nagyon vartam oket!
2014. ápr. 23. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem elhagyja, hanem megöli őket.
2014. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem életképes az alom előfordul, hogy megeszi őket.
2014. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem ivartalanitattad???Meg a vemhes anyamacskát amugy is bent kell tartni. Állattartásból 1-es.
2014. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 as.probalj meg te bent tartani egy macskat falun,ugy hogy kint nagy zold reszeken bir szaladgalni es meg szereti is . Ez nem azon mulik hogy ki milyen gazdi! Sok kis cicank volt mar es nem tortent meg ilyen.
2014. ápr. 23. 21:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat sajnalom,hogy ilyen meg eshet amit irtatok 1,2 valasz ado. Remelem meg azert talan elokerulnek.
2014. ápr. 23. 21:03
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Én falunk lakom és bent van a macskám.Ivartalanitva is van.
2014. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor sajnálom azt a cicát,hogy bent kell lennie és nem lehet kint! De ez mindenki magánügye!
2014. ápr. 23. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
A miénk is bent van.Nem is akar kimenni.
2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ryuuzaki ***** válasza:
100%
Ez eléggé OFF, de szerintem ivartalanítani kéne azt a szerecsétlent.
2014. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik arra valaszoltak amit kerdeztem.! Amugy meg a kerdes nem az volt hogy hol tartsam es hogy ivartalanitsam el. En ilyet nem teszek az alattokal,gondolom nektek sem tetszene ha rolattok lenne szo ,nem a macskarol.
2014. ápr. 24. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!