Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaphatok egy kis lelki támogat...

Kaphatok egy kis lelki támogatást, hnap kapok egy cicát?

Figyelt kérdés
Imadom a cicakat, mert igazi egyenisegek es nagyon viccesek, csak volt egy cicusom, 21 vtam amikor 17 evesen meghalt, tehát vele eltem le szinte egesz eddigi eletemet. Nagyon ossze voltunk nove, mindig egyutt aludtunk stb... a mai napig imadom. Ugye nem fogja magat rosszul erezni, vagy azt hinni, hogy most a helyebe lep egy masik macska? Kerlek ne bunkozzatok, en sem vagyok hulye, tudom h mar meghalt stbstb, de kell egy kis lelki nyugtatas.
2014. ápr. 28. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed és a problémád szokatlan. Miért érezné rosszul magát? Ha hiszel a halál utáni "életben", akkor inkább örül, hogy van melletted valaki, akit szerethetsz és akit te is szeretsz.
2014. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek!

És ne haragudj, a morbid példáért, de fordítsd meg elméletben a dolgot, és akkor meg fogod magad győzni.

Ha Veled történt volna valami, és a cicád még élne, Te sem kívánnád, hogy halálod után a cicáddal ne törődjön senki, és ő ne szeresse az új gazdáját, aki gondoskodik róla. Biztos vagyok benne, hogy Te is legjobbakat kívánnád neki, még akkor is ha annak már Te nem lehetsz a részese. Nyilvánvalógan soha nem fogod elfelejteni, mindig szeretettel gondolsz rá, de ennél többet már nem tehetsz érte, minthogy megtartod az emlékét örökké.

Emellett azonban az új cicádat lelkifurdalás nélkül szeretsd nyugodtan! Gondolj rá, hogy ő viszont nem tehet semmiről!

2014. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm, kicsit meg is könnyeztem, ez tényleg nagyon sokat segített. Teljesen igazad van :). Így holnap nagy szeretettel fogom várni az új cicámat.
2014. ápr. 28. 20:03
 4/4 anonim válasza:
Hát én is sírtam már állat miatt. A cica sem úgy fog beállítani hozzád, hogy én vagyok a király, félni fog, zaklatott lesz mert neki is minden új lesz ahogyan neked is :) És majd szépen lassan egymáshoz szoktok. Ő ugyanúgy hozzászokik a dolgaidhoz mint te az ő szokásaihoz. Az elején biztos nehéz lesz, csak próbálj vele is megértő lenni. Ha a cicád látná hogy szomorú vagy annak biztos nem örülne..az életnek meg van a rendje és attól hogy tovább lépsz még nem felejted el őt :)
2014. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!