Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől változott meg ennyire a...

Mitől változott meg ennyire a kis cica?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy 10 hónapos kandurom, neki pedig van egy lány tesója aki anyáé.

Az enyém sajnos meghalt, elütötte egy autó.

De nagyon bújós kedves cica volt, amikor udvaron voltam állandóan jött oda hozzám dörzsölődött stb.

A lány tesója az viszont vad volt.

Viszont mikor meghalt, másnaptól a lány cica megváltozott. Ha leguggolok, észrevesz hogy kint vagyok rohan oda hozzám és azt csinálja amit az enyém csinált.

Nagyon jól esik, hisz így könnyebb feldolgozni a halálát.

Már azt is bemeséltem magamnak hogy lehet hogy bele költözött az én macskám lelke és azért viselkedik így.


2014. ápr. 29. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a lánycica most boldogabb azzal hogy egyedül maradt, egyedüli cica, ő a főnök, nincs ott másik macska aki zavarná a nyugalmát. De ha lesz egy másik macskátok akkor ugyanolyan vad lesz majd mint előtte volt. Legalábbis ilyen esettel már találkoztam jó párszor...
2014. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!