Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni Taste of the wild macskatápot személyesen?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni ezt és az Applaws tápot, de nem találtam olyan üzletet ahol mindkettőt meg lehetne venni. Az Applawst Alphazooban lehet venni, de a másikat hol?

Netes rendelés esetén is fontos, hogy mind2 termék kapható legyen és főleg, hogy utánvétellel vásárolnék vagy személyes átvétellel.



2014. máj. 3. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
zooplus-ról tudsz mindkettőt, személyesen nem, a ToTW csak rendelős. Akkor fizetsz mikor kihozták a csomagot.
2014. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A zooplusnál sajna előre kell fizetni. Nekem az nem jó. Utánvétes lenne jó.
2014. máj. 5. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor fizettem mikor hozta a futár a csomagot a zooplusnál...
2014. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek ird le a rendelés menetét, mert az adatok megadása után nekem csak hitelkártyás,paypal vagy átutalásos fizetést enged. A szállítási és fizetési feltételekben is ez szerepel.
2014. máj. 6. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, igazad van, pár hónapja én már nem rendelek tőlük, azelőtt lehetett utólag is fizetni, már nincs az opciók között.

De egyébként abszolút megbízhatóak, nyugodtan rendelj, meg fog érkezni! :)

2014. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!