Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a cicámat arról, hogy megrágja a virágaimat, és lelökdösse őket?

Figyelt kérdés
2007. okt. 15. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Az enyém is csinálta egy ideig, amikor kicsi volt. Szerencsére volt lehetőségem olyan szobába tenni a virágokat, ahová a cicák nem mentek be. Most, hoyg felnőtt a cicus (másfél éves), már nem csinálja. Szerintem az iylen gyerekes rosszaságokat kinövik :)
2007. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Az én kiscicám is bántota a virágokat. mindig rászóltam meg rávertem kicsit. most ha észrevezsem, hogy lesi, már rászólok és tudja, hogy nem szabad.

De ha tudod, tedd olyan helyre, ahol nem éri el

2007. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél macskatávoltartó spray-t,5-600Ft,és akkor biztos hogy nem bántja a virágaidat!
2007. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet későn írok ide és már leszokott a cicád erről. Nekem nem jött be a rácsapór módszer. Vízipisztollyal szoktam egy kicsit ráspriccelni, ha bántja a virágot. Egy kis idő után már akkor elmegy, ha felemeled a vízipisztolyt, aztán szép lassan leszokik róla. De van a Friskiesnek egy olyan szárazeledelje, ami füvet tartalmaz, így nem megy a virághoz, mert megkapja a tápból amire szüksége van.
2008. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!