Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kinti macska hány évig élhet?

Millaxi kérdése:

Egy kinti macska hány évig élhet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 20:17
 1/9 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Az én macskám már 8 éve él kint, a szabadban és még mindig nagyon szép,ápolt a szőre.Viszont ivartalanítva van.Az ivartalanítás miatt sokkal nyugodtabb az élete,így biztosan pár évvel tovább él.
2014. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kinti macskáim már 14 évesek :)
2014. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem négy macskám van 3 nőstény (ivartalanított) 1 hím és 2 4 éves 2 pedig 5 van h néha eltűnnek de 1-2 heten belül előkerülnek szőrük szép enni esznek semmi bajuk nincs
2014. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben nagyon köszönöm :)az enyém 5 éves fiú de nem herélt bár nincs nyugodt élete :/ lehet ki kéne herélni
2014. jún. 16. 20:29
 5/9 anonim válasza:
Attól függ. Ha elcsapja az autó akkor nem sokáig.
2014. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

nálunk az egyik macska a tesóm születése óta itt va vagyit 16 éve, nincs ivartalanitva

az a baj vele h egyszer elutotte egy kocsi de lúlélte azzal a bajjal hogy görbe lett a farka

de még mindig él és virúl

2014. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
enyém is elütötte ő nem rág normálisan
2014. jún. 16. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mit értünk kinti macska alatt.

Ha van bejárása egy védett épületbe, ahová idegen macskák-kutyák nem mennek be és ahol meleg kuckóba biztonságos környezetbe tud enni és aludni, akkor sokáig.

Egyébként a házimacska bundája vékony az állandó kintléthez, biztonság hiányában meg nagyon rövid életűek.

2014. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Ha ivaros, akkor max 5 év! Szerencsével több egy kicsivel! Ha ivartalan akkor mint ahogy előttem is írták, akár 12, sőt úgy látom valakinek 14 éves! Ivartalanítás nagyon fontos, nem mászkál el, nem fut a nőstény után át az úton "körbe sem nézve"..
2014. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!