Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis cicával mit csináljak...

Kis cicával mit csináljak bolhák ellen péntekig?

Figyelt kérdés

8-9hetes, pénteken kap nyakörvet, tegnap hoztam el.

Fürdessem vagy mit csináljak?



2014. jún. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Insecticid 2000 spray
2014. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neostomosan
2014. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megoldást előttem leírták. Viszont azt nem árt tudnod hogy 6 hónapos kor előtt nem tanácsos nyakörvet rakni rá.
2014. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KGabi0000 ***** válasza:
Én csak megfürdettem!Tudom elég furcsán hangzik,de előtte nyomd le a kismacska fejét a víz alá egy pillanatra,mert velem az történt,hogy a bolhák a fejéhez és a szájához menekültek,ahol nem érte őket a víz.Egy fürdetés után eltűnt az összes.Amúgy elég sima samponnal fürdeted,nem lesz tőle semmi baja.Egyébként szarintem sem ajánlatos nyakörvet tenni rá, és szerintem nem is használ olyan sokat.Mi voltunk kisállatboltban,de ott nem tudtak semmit mondani,ami jó lett volna egy ekkora cicára.
2014. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marton Tekla válasza:
fürdessétek meg! az állatorvostól kérjetek anyagot! 1 liter vizbe öntsétek bele a petróleomos anyagot!
2014. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!