Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Még elégkezdő macsek tartó...

Dalexone kérdése:

Még elégkezdő macsek tartó vagyok. Mennyire jó ha szoba cicáknak a száraz táp mellé házi kosztot is adok, és ha lehet akkor mit lehet nekik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Hasznos, ha többfélét ehetnek, kevesebb a veszélye a hiánybetegségek kialakulásának.

Mindent leehet amit az ember is megeszik kivéve: édességek, alkoholtartalmú ételek, mogyoró és kakaótartalmú cuccok, mesterséges vagy természetes alternatív édesítőszerekkel édesített cuccok.

Persze nem biztos, hogy megeszik az emberi kaját, pl. zöldbabfőzelékből csak a levet fogják megenni, a zöldbabot nem de ebből is sok hiányzó nyomelemet, vitamint tudnak felvenni.

2014. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló szépen leírta.

A tejjel és tejtermékekkel óvatosan, mert laktóz érzékeny lehet a cica. De mivel benti azt azért látod hogy megy a hasa és akkor vissza tudsz gondolni hogy aznap milyen extrát kapott amitől mehet neki.


De felvágott mehet neki nyugodtan, persze nem kilószámra de időnként kaphat. Az én cicám a kenyeret is szereti.

Meg pl amikor főzök akkor ha épp ott ólálkodik körülöttem akkor a húsról lejövő cafatokat megszokta kapni.

2014. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Vitriol eléggé rendben tartja az emésztésüket.
2014. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!