Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem lehet adni a perzsa...

Miért nem lehet adni a perzsa macskának tejet?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszönöm.

2014. jún. 23. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb macska laktózérzékeny. Nem csak a perzsáknak, semmilyen macskának nem jó tejet adni. Vegyél macskatejet, ha annyira tejjel szeretnéd itatni.
2014. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. jún. 23. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Kismacskának ne adj. Van macska amelyik kifejezetten szereti annak ellenére ahogy az első nagyon helyesen írta. Nekem van olyan macskám hogy ha kiveszem a kétliteres palackot amibe a házi tejet veszem már ott an hogy kér.
2014. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ismerős! :)

Csak erről egy újságban olvastam róla, de nem írták le, hogy miért.

2014. jún. 23. 09:58
 5/10 anonim válasza:
63%
A macskák 95%-a össze fossa magát a tejtől.. :D
2014. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez hülyeség, minden macskának lehet adni tejet, legalább is a házimacskának, akárhány macskánk is volt mind kapott tejet, és sose fostak vagy lettek tőle betegek... nem tudom miért kell hülyeségeket terjeszteni...
2014. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak válaszát, de azért óvatosabb leszek!
2014. jún. 23. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nekünk igaz nem perzsa, de angóra macskánk már volt, és az is ivott tejet és neki sem volt baja, de egyébként ha odaadod neki és megissza akkor nem lesz baja tőle, a macskák és egyéb vad valamint beháziasított jószágok, ösztönösen tudják hogy mit szabad és mit nem... nekem pl a macskám nem egyszer evett már tej és keserűcsokit is és attól sem volt baja... persze ezzel nem azt mondom hogy mindenki tömje a macskáját csokival és mindennel amit ő eszik hanem azt hogy azt vettem észre a mi macskánkon főleg ami most van hogy nála is kb úgy van mint nálam... felfogás kérdése... ha úgy van vele hogy tesz rá nagy ívből nem érdekli hogy milyen beteg lesz attól amit összeeszik akkor nem is lesz tőle baja...
2014. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clower13 válasza:
Nálunk is mindig kapott a cicus tejet, de aztán úgy 9 éves korától a tejtől hasmenése lett... így azóta nincs tej de hasmenése sincs :)
2014. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha kölyök korától adod neki akkor nem lesz gond, a szervezete hozzászokik. Pl. az enyéimnek sose volt semmi bajuk, pedig friss tejet kapnak mindig, egyenesen a tehenből.
2014. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!