Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica alomba pisil, de...

Kiscica alomba pisil, de mellé kakil?

Figyelt kérdés

Néhány napja van nálam a kiscica, először ilyen poros almot használtunk, azzal nem volt baj, pisilt-kakilt kb betemette.

A szagok és egyéb kellemetlenségek miatt elkezdtünk szilikagélest használni, első nap nem volt baj, azóta viszont, csak akkor kakil bele a cicas, ha itt vagyok!

Ha melóban vagyok vagy épp nem ebben a helyiségben vagyok, az alom mellé kakil!

Ma átpakoltam az egész almot, alátéttel stb, hogy hátha az a hely jobban tetszik neki, erre megnézi, és beül kakilni az alom mellé, a másik oldalra.

Fogtam, beletettem, így a kaki az alomba esett és a macsek elkezdett sírni, majd hisztizni, így el kellett engednem.

( most pl lehet bekakilt máshova)


A tisztasággal nem lehet baja, amint van benn 1-2 kaki, ami kiszikkadt picit, szedem is ki őket.


Miért lehet, hogy a pisivel nincs baja, de a kakival igen? Arra gondoltam, hogy a szilikagél kristályok ropognak és megijed tőle..de az a pisinél is zavarná, nem?


2014. jún. 26. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám csak kinti földbe volt hajlandó elvégezni a dolgát. Szóval mindig a közelből hordtuk neki.
2014. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig az alomtál legszélébe kakil és egyszer mellément. Kikotort rá almot, de ez így nem oké. Vannak ezek a magas falú tálak, szerintem vegyél olyat ha nem akarsz fedettet, mi is cserélni fogjuk.
2014. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha belemegy a tálcába, de a feneke kilóg, akkor próbáld meg áttenni máshová, vagy kijjebb húzni a faltól, hátha.


Vagy próbáld ki a Bioluxot, olcsó, poros, de nincs szaga. Hátha jobban tetszene neki.

2014. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan, hpgy ugyan a cica benne volt az alomban, de a feneke kilógott, és mellé ment a lényeg. Nagyon cuki volt, hogy próbálkozott, de a takarítás már nem annyira.

Lehet, hogy az alom se tetszik neki, térjetek vissza az eredetihez.

2014. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos, úgy tűnik, az a baj, hopgy látja, ahogy "ellopom" a kakit.


LÁTTA, hogy kitakarítom az almot és nem volt hajlandó belekakilni tegnap- egészen addig, ameddig a szőnyegre kakilt kakit bele nem tettem és meg nem mutattam neki!

( szag alapján nem mehetett a szőnyegre többször egymás után, mert minden alkalommal fel-domesztoszoztam).


Most benn van a tegnap esti és a mai 2 produktum és az imént harmadjára is belekakilt.

( betemetni is megpróbálta, de alomvárat épített a kupacka mellé :D)

2014. jún. 27. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
* bocs az érthetetlenségért, épp eszi a macsek a kezeimet, így nehéz gépelni :)
2014. jún. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!