Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb macskaalom?

Melyik a legjobb macskaalom?

Figyelt kérdés
Otthon az Aldis Shah-ot használjuk, ami teljesen jó, de ahova most költöztem, ott csak Tesco van a közelben. Bioluxot próbáltuk, egyáltalán nem szívja a vizeletet és emiatt rettenetesen büdös. Valami jó alom ami nem kerül annyira sokba?
2014. jún. 30. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én a cirmi nevű alommal vagyok megelégedve. Szépen összeáll csomóba és kiszedhető.
2014. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen Bioluxot használtam, de szintén büdös volt, most egy jóideje Panzit vagy Alpha catot (mindkettő szilikonos) használok, igaz hogy 1500ft körül van 5 liter, de nekünk 2 hétig kitart és egyáltalán nincs semmi szaga!
2014. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Victorique* ***** válasza:

Mi is most 4 napja álltunk rá a szilikonosra, tényleg szagtalan. Elvileg 4 hétig kitart, 1 cicánk van. Egy 12 (vagy 15?) kg-os zsákkal vettünk, kb az egyharmadát használtam fel eddig, így összesen 3 hónapra elég, 4500 ft.

Amivel nem vagyok elégedett, az a színe. 3x belepisilt és a hófehér szilikonban ez eléggé látványos. Át kell forgatni naponta az egészet, de így is van egy sárgás árnyalat, ami gondolom csak egyre rondább lesz, így van némi kétkedés bennem.

2014. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Kedves *Victorique*!

Mi a neve a macskaalomnak? 4500 Ft-ba kerül és 3 hónapig elég. Érdekelne, mert nincs túl sok pénzem drága alomra. Ezen kívül most hoztunk cicát egy menhelyről és bent kell tartani egy jó ideig, hogy ne szökjön meg.

Köszi a választ!

Üdv: Tina

2014. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!