Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy lány cica...

Mennyibe kerül egy lány cica fogamzásgátló injekciója? És ugyanannyira segít a tüzelés jelein, mint a műtét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Husszútávon ivarszervi rákhoz vezethet a fogamzásgátló szóval inkább a műtét. Nekem is ivartalanitv van a cicám nem bántam meg.
2014. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán rákhoz vezet, hanem gennnyes méhgyulladáshoz, de végül is mindegy.


Inkább jelentsd be ivartalanításra, mondd, hogy tüzel, az orvos biztos tudja majd meddig tart az kb. aztán utána műttesd meg. Ha most tüzel és bosszant, akkor már mindegy, a hormon sem úgy hat, hogy beinjekciózza aztán mire hazaérsz már le is nyugszik, ez már úgy is végig megy... Akkor meg jobb a fejfájástól végleg megszabadulni nem?

2014. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezer Ft-ba, attól függ, hogy hol laksz. Igen segít, de hosszú távon nem célszerű ezt alkalmazni. Jobb lenne, ha ivartalanítva lenne, az csak egyszeri költség és ha szabad így fogalmaznom, egy életre szól.
2014. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt mindet én is tudom, de végülis mindegy, nem hosszú távon akartam alkalmazni, csak áthidaló megoldásnak max. egy hónapra, de már tárgytalan. Állatorvosnak így is, úgy is látnia kell, este visszük. Bocs, ti is máshogy nyilatkoznátok, ha a teljes történetet ismernétek, de most egyszerűen képtelen vagyok leírni, olyan hosszú.
2014. júl. 3. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!