Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hallottatok már olyan macska...

Hallottatok már olyan macska féreghajtóról amit a bőrére kell kenni? Én ezen tök meglepődtem, de a doki szerint még jobb is mint a tabletta.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószinüleg azokra a cseppekre gondolsz, amit a nyakára kell tenni - az tényleg nagyon hatásos, csak arra kell figyelni, hogy olyan helyre cseppentsd, ahol nem tudja lenyalni (kicsit a füle mögötti részre a tarkójánál), mert ha lenyalja, akkor enyhébb mérgezést kaphat, de mindenképpen hányni fogtöle.
2010. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is használok ilyet, igaz nem macskára hanem görényre: Frontline Spot On Macska a neve, 0,5 ml kiszerelésben kapható az állatpatikákban, kb 1600 ft egy adag, havonta kell ismételni.
2010. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem féregtelenítő hanem élősködő írtó (bolha, kullancs). Kicsit más a kettő. A féregtelenítő a belekben lévő férgeket írtja ki úgy tudom...Ez a doki keveri.
2010. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért remélem nem a doki tévedett, hanem Te... Elég nagy tévedés lenne, nem gondolod? Jó hogy nem a szemcseppet az aranyérre írja fel! :)
2010. jan. 7. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
ma 10:04-es: mindkettö van: bolha-kullancs elleni szer is, meg bélférgek elleni is, természetesen nem ugyanaz a szer, hanem ugyanannak a gyártó cégnek két különbözö terméke.
2010. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10:04-es vagyok. Értem, erről nem is hallottam még...elnézést hogy rosszul tudtam!
2010. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Féreghajtóból én még csak a tablettát ismerem. Ilyen Frontline-t használunk mi is.
2010. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Strongold a neve. Nem kenni kell, hanem a tarkóra csepegtetni. Mivel elég húzós ára van, akkor teszem fel kutyára, macskára, amikor aktuális a féreghajtás. Persze, évente egyszer komolyabb féreghajtó tablettát használok.

Csak bolha ellen hatásos, sőt az atkákat is megöli

2010. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan cseppek, amik csak külső élősködők ellen hatnak, de vannak olyanok is amik külső és belső élősködők ellen egyaránt hatnak.

Ilyen pl. az előbb említett Stroghold is:

[link]

Ez tényleg elég drága, de lehet van más márka is a piacon.

2010. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az Advocate Spot-on ilyen. Külső és belső paraziták ellen is hat. Sőt fülrüh ellen is.

Valamelyik fajrta féreg ellen nem hatásos, ezért ajánlott időnként tablettát adni.

2010. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!