Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS Adhatok a cicámnak...

SÜRGŐS Adhatok a cicámnak kamillás tejet? Valószínű hogy hugyútigyulladása van

Figyelt kérdés
véreset pisil , orvoshoz meg jelen pillanatba nem tudom elvinni.. SEGÍTSEN VALAKI :(((
2014. júl. 11. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Adjál nyugodtan. nem kell megijedni semmi komoly baja nincs
2014. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Eleve tejet nem szabad adni! Vidd orvoshoz!
2014. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Orvosit végeztél, hogy megállapítottad, hogy ilyen betegsége van?

Kamilla még okés, gyulladáscsökkentő, de miért pont tejbe? Attól még hasmenése is lesz. Szerintem doki....

2014. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

A kamillás tej semmit nem fog érni egy húgyúti fertőzés ellen. Az öregebbik kutyám szegény húgyúti fertőzéssel küszködött élete utolsó évében folyton, antibiotikumot kapott rá, mert véreset-gennyeset pisilt, aztán mikor feltisztult, D-mannózzal és tőzegáfonyával tartottuk karban, hogy ne kelljen megint antibiotikumozni, és rendszeresen tesztcsíkkal ellenőriztük a vizeletét.

Muszáj leszel állatorvoshoz vinni, ha segíteni akarsz a cicán.

2014. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el mindenképpen orvoshoz. Ne hagyd szegénykét szenvedni :( Nagyon fáj ám! Gondolom, a cicáknak is.
2014. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Janka néni ***** válasza:
7%

Ha teheted keress a környékeden ragadós galajt és főzz belőle teát és egy kis mézzel add a macskának!

De a legjobb volna orvoshoz vinni, mert a véres vizelet komoly veseproblémára is utalhat. Ha leáll a veséje, vége!!!

2014. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kamilla szart sem ér! Csak az orvos tud segíteni, injekcióval és speciális gyógytáppal.

Muszáj elvinned orvoshoz, mert ez nagyon kellemetlen betegség.

Mikor az én cicám először produkálta, alig bírtam kivárni a rendelő reggeli nyitását, annyira aggódtam a cicáért.

[link]

2014. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felfázott, vidd állatorvoshoz.


A miénknek is volt már ez a baja, a doki konkrétan emberi gyógyszert írt fel neki(valami antibiotikumot), két nap után semmi baja nem volt.

Szóval injekció sem feltétlen kell.

2014. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pár kommentelőnek köszönöm, kicsit több kedve van mint tegnap, orvossal meg telefonon beszéltem, azt mondta várjak még 1-2 napot ha nincs jobban menjek be , addig adott tanácsot! Többieknek meg üzenném NEM KELL RÖGTÖN letámadni , azt aki segítségre szorul... vagy segíts vagy maradj magadnak. :) Nem vagyok tudatlan, buta ember. Tudom hogy rohannom kellett volna rögtön orvoshoz de NEM TUDTAM , nem olyan nehéz ezt megérteni úgy gondolom.:)
2014. júl. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!