Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Álmomból felkelve a cicám...

Álmomból felkelve a cicám szemen mart. Azóta folyamatosan könnyezik a szemem és ég. Mi a teendő? Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Nem volt erőteljes a karmolása de igazából nem tudok pontosan emlékezni rá, hiszen ahogy írtam álmomból riadtam fel.
2014. júl. 24. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2014. júl. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cica karmai alatt ki tudja milyen baktériumok lehetnek.
2014. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemorvos. A macska karcolása a bőrön is cudar fertőzéseket tud okozni.
2014. júl. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azaz, menj szemorvoshoz. Én is jártam így kora délután, aztán estére már azzal a szememmel nem nagyon láttam, kkor elrohantuk az ügyeletre, ahol jól leszúrt az orvos, hogy azonnal jönnöm kellett volna. Aztán egy szemcseppel minden rendbejött, szóval ne parázz rá, csak menj mielőbb nézesd meg.
2014. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Természetesen szóltam anyának és be is vitt a szemészetre. Én is ugyanúgy szemcseppet kaptam + egy szemgélt. A szaruhártyám sérült.:S A doki azt mondta nem vészes, de legközelebb vigyázzak. Igaza van. Tegnap óta szemkötő van rajta, de mikor kinyitom eléggé fáj, vagyis maga a nézés fáj... mintha kicsit meg is szédülnék. Mondtuk ezt a doktornak, és azt mondta valamilyen szinten érthető mivel a szaruhártya megsérült. Azért remélem rendbe jön:)
2014. júl. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!