Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kakil a cicám! Mit tegyek?

Nem kakil a cicám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam egy kiscicát, kb. 3-4 hónapos lehet. Elég kövér cica, nagy a hasa. Adtam már neki egy kis párizsit, most pedig evett konzervet, meg egy nagyobb darab marhahúst megrágcsált. Egyszer pisilt, de még nem kakált. Elég sokat alszik is, de amikor ébren van akkor szaladgál, meg ismerkedik a hellyel. Nagyon nagy gond, hogy még nem kakált? Nagyon megijeszt mert most is ráraktam az alomra és elaludt... Lehet baja vagy csak én vagyok paranoiás???Előre is köszi a válaszokat.:)

2014. júl. 24. 18:23
 1/8 anonim válasza:

Nem kakilnak naponta a cicák :) ha három napig nem kakil vidd állatorvoshoz:)


2hónapos cicagazdi

2014. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várhatsz holnapig...a termék érkezésig. :)
2014. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vidd (dobd át, hamár nagyobbacska) a szomszédba.

Mivel a szomszéd területén azonnal beindul neki, tapasztalatból írom.

2014. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak meg van szeppenve az új helytől. De legalábbis furcsa neki minden. Majd jön a dolog, lehet már holnap.

Talán próbálj meg tejet itatni vele. Ha nem bírja, akkor tuti kakilni fog tőle:)

2014. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Sz@rd le, aztán majd ő is lesz@r tégedet!
2014. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre no para, biztos az új hely miatt van. Ha holnap sem lesz széklet, akkor doki. Amit amúgy is javaslok, féreghajtás elengedhetetlen, te is kaphatsz tőle férget. Ha nagy a cica hasa, az pont a férgesség jele. Kiscicák nagy része alapból férges szokott lenni.
2014. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerult vegul kakilnia?
2014. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sikeresen kakkantott másnap. És azóta is...:)
2014. aug. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!