Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek másodjára jobb...

Szerintetek másodjára jobb lesz a macskám fialása?

Figyelt kérdés

az első az valami borzasztó volt, nélkülem semmit nem csinált, meg se mozdulhattam a szülés ideje alatt, ott kellett lennem le végig. majd a cicával nem foglalkozott, bebugyolálta őket, majd kiszedte őket a rongyból és gondolom kihűltek szegénykék.


most másodjára is terhes lett úgy hogy gyógyszert szedett, ezután mindenképpen ivartalanítva lesz, csak ezt a szülést szeretném valahogy normálisabban megúszni. ő úgy csinált mintha a kismacskák az enyémek lettek volna.

másodjára tudatosulni fog benne?


2014. júl. 26. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a cica? Ha fiatal, akkor még nem biztos, hogy "érett az anyaságra". Ha fiatal, akkor lehet, hogy nem is fogja őket gondozni. Én a helyedben most elvinném ivartalaníttatni, vemhesen is lehet, akkor biztosan nem lesz következő alom és a cica sem szenved a fialással.
2014. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 éves
2014. júl. 26. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még most elvinném ivartalaníttatni, vemhesen is lehet.
2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!