Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami bja van a cicámnak, ,...

Valami bja van a cicámnak, , valaki nemtudja milehet ez? Vagy mitol? Esetleg valaki tapasztalt már ilyet a macskájánál?

Figyelt kérdés
3napja nem eszik ,adtam neki cica konzervot és tejet is és hozzá sem nyúl,ritkán oda megy és iszik vizet.de ennyi. talán 1 dcl-t se iszik meg egy nap alatt. még kis macska. szerintem 2honapos lehet talán még annyi se. egésznap alszik nemjôn oda hozzánk,elég furán is megy mintha beteg lenne.3napja még itt jácott velunk monstmegmintha depresszios lenne .valaki segitsen ://
2014. júl. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyakorikérdések.hu, NEM ÉR FEL egy állatorvos tudásával, aki látja is a macskádat !
2014. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz kellene vinni :((
2014. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom, de lenne bele kötnivalóm:

Esetleg próbált etetni valami mással (nekem kutyámnál volt ilyen, muszáj volt anyám főztét adnom neki, mert hanem éhen halt volna).

Tejet nem szabad nekik adni, mert az nem jó a macskáknak (vagyis csak a fajtatisztáknak nem, de ha parasztmacskád van, akkor jól bírja).

nincs két hónapos?!?! legalább 10 hetes kéne legyen , addig még szopni szoktak...

Honnan van? (ez jelentős. Létszíves válaszolj)

2014. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! A cica széklete milyen? Nem lehet hogy esetleg férges? Itt ez az oldal : www.bloki.hu itt a KÉRDEZZ menüpontban kérdezz rá, ott talán többet tudnak segíteni. Egyébként tényleg az lenne a legjobb ha elvinnéd állatorvoshoz.
2014. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Medvi ***** válasza:
A cicád súlyos beteg, valószínűleg lázas is, vidd állatorvoshoz, azonnal gyógyszerre van szüksége ha azt szeretnéd, hogy életben maradjon!!! Ő nem tud elmenni magától, pedig biztos meg szeretne gyógyulni.
2014. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap elpustult szegénykém :((

elakartuk vinni állatorvoshoz,de már késő volt. oda néztem a helyére ahol fekudt,és fura volt mer lógott ki a feje .kivettem erre elkezdett rángatozni mintha nemtudta volna felemelni a fejét nyávogott.és aztán meghalt :((

de azért kôszônôm mindenkinek a válaszokat úgylátszik valami lázgörcse lehetett :/

2014. júl. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!