Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Depressziós a Cicám?

Depressziós a Cicám?

Figyelt kérdés

1 éves brit kék cicusom mellé kaptam egy sziámi cicát. Nem is volt velük probléma. Az 1. napon a sziámi fújt a britre, de másnap már megnyugodtak a kedélyek. Kialakítottam a lakásban egy cicaszobát, áthúztam a régi helyéről a cicamászófákat, Wc-t, mindent. Ezzel sem volt gond. A mai napon elkezdték felállványozni a házat (tömbház, 3. emeletén lakunk) az emberek jöttek-mentek az ablakban, csörögtek-zörögtek, vasakat dobáltak. Nagyon hangosak voltak. 2 egész órán keresztül kerestem a brit cicust 60 m2-es lakásban. A szekrény mögötti távoli sarokban leltem rá. (szörnyű 2 óra volt) Azóta folyamatosan elbukik, ha előszedem, laposkúszásban keres új "menedékhelyet". Nem eszik, nem eszik.

Nem volt a munkásokig semmi baj.

Lehet, hogy túl sok stressz érte ebben a 3 napban?

Előbb-utóbb fog enni?

Nagyon aggódom érte. Sosem volt bújós cica, csak akkor jött, amikor kellett neki valami. De akkor is ő az én szívem csücske és mindent megtennék, hogy újra a régi legyen.



2014. aug. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
nem a munkások miatt van,hanem az új cica miatt.Az enyém is ezt csinálta,mikor pároztatni vittük. Haza kellett hozni és 1 hérig nem evett,nem ivott,nekem kellett etetni fecskendőből bébikajával,hogy megmaradjon. De túl lett rajta.
2014. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Este, mikor lecsillapodtak a kedélyek, előszedtem a rejtekéből, ügyeltem, hogy ne történjen semmi hirtelen mozdulat, ne ijedjen meg még jobban. Azóta játszik, WCzik, jól elvan az új cicussal. Nagyon örülök, hogy nem bujdos már el. :D Viszont azt észrevettem, hogy az új cicus (aki már 3 hónapos lassan) szopizni akar tőle. :D
2014. aug. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!