Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet beszerezni a NEOSTOM...

Hol lehet beszerezni a NEOSTOMOSAN-t gyógyszertárban;boltban vagy hol?

Figyelt kérdés
cicáknak kéne,mert bolhásak :(

2014. aug. 5. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kisállatkereskedésben vettem.
2014. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Macskának mérgező!
2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét.

MACSKÁKNAK MÉRGEZŐ!!!!!!!!


Vegyél neki macskának való spot on bolhaírtó cseppet. Állatpatikába, de talán kisállatboltba (fressnapf, alphazoo) is kapsz.

2014. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én azt hallottam hogy macskáknak is nagyon jó és hogy le sem kell mosni a bundájukról nem lesz tőle semmi bajuk,am majd megnézek mást is akkor
2014. aug. 5. 11:54
 5/10 A kérdező kommentje:
"Kutya, macska: lemosással, fürösztéssel vagy permetezéssel történő kezeléshez a koncentrátumot 1:200 arányban hígítjuk. Bolhásság és tetvesség esetén a teljes testfelületet és az állatok közvetlen környezetét is permetezni kell. A kezelést 7 nap múlva célszerű megismételni. A kullancsok a kezelés után néhány órán belül lehullanak. Újrafertőződés ellen az egyszeri kezelés 2-3 napos védelmet nyújt. A hatás szükség esetén újabb kezelésekkel meghosszabbítható. Sarcoptes rühösség és lokalizált demodicosis esetén a kezelést 10 naponként addig kell ismételni, amíg két egymást követő bőrkaparék-vizsgálat negatív eredményt nem ad. Otodectes-fülrühösség esetén az oldatot a fülkagyló és a külső hallójárat elváltozást mutató területeire juttatjuk. Mindkét fület kezelni kell. A kezelést 7 nap múlva megismételjük."
2014. aug. 5. 13:45
 6/10 A kérdező kommentje:
utánnanéztem ;) :))
2014. aug. 5. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én macskáimat és a kutyámat is kivere, tiszta gennyes fekélyek lettek tőle, a kutyának a szeme is begyulladt, olyan szinten, hogy 3 hétig egyik szemét sem tudta kinyitni, naponta jártam az összes állattal orvoshoz, egy fél évi keresetem ráment, a kutyám fél szemére megvakult, az egyik macskámat azóta sem lehet kiengedni, mert annyira érzékeny mindenre a bőre, és mindezt egy 5 éve végrehajtott neostomozan-kezelés miatt. Igen, állatokra mérgező, a tünetek nem jelennek meg azonnal, hanem 3-4 hét múlva, addigra meg már számolhatsz azzal, hogy igen vastag pénztárca kell. Tényleg mérgező, ezt már be is bizonyították, állatorvosok már nem is tartanak a készítményből. De valóban, fújd be nyugodtan, ahelyett, hogy vennél valami normális cuccot, ami tényleg rájuk való. Majd a te macskád is úgy jár, mint az én szerencsétleneim, de ha nekem szóltak volna előre, hogy az árral szemben úszok, akkor nem lettem volna hülye, hogy még 5öt csapok...


És akkor még itt van más csodás sztori, olvasgathatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__5945079-macs..


Nem tudom, hogy neked mennyit ér a macska, de jobban jársz, ha nem neostomosanozol...

2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen a használatiban az van, sőt sok orvos is ajánlja még sajnos, pedig nem jó.


[link]

2014. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah, és a múlthéten amikor vettem a cicának a bolha irtót, kérdeztem a patikus hölgyet hogy a környezetre (tehát nem is közvetlenül a cicára, hanem fekhelyre, felmosásra) használhatom-e a neostomozánt, és azt mondta ha kedves nekem a cicám élete akkor meg ne próbáljam.


És nem az beszélt belőle hogy majd rám sóz valami drágább szert, mert nem is említett semmit.

2014. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PollyPodliPotty válasza:
Hát nekünk is ezt adta az állatorvos, és teljesen helyrerakta a kutyusomat. Semmi bajuk nem lett. Cicán nem próbáltam, de már minden cseppet kipróbáltunk és már egy vagyont költöttünk arra, hogy kiirtsuk a bolhákat (és igen, az egész lakást befújtuk BioKillel, mert anélkül semmit sem ér), de nem sikerült, más lehetőséget nem nagyon találtam ezen kívül. Viszont már nem bírom nézni, hogy szegény vakarózik. Én még hallottam diólevél léről, állítólag az hatásos. Kipróbálom, hátha... De ha valaki tud még valami tippet, akkor várom.
2015. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!