Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bolondult meg a cicám...

Miért bolondult meg a cicám szülés után?

Figyelt kérdés
3 hete szült, nehezen de végigcsináltuk. Minden rendben zajlott. Egészséges kiscicusok.De nem akarta őket etetni. Most is oda kell őt rakni hogy szoptassa őket.Igaz a cicák mindig tiszták, és láttuk is már hogy tisztogassa őket. De valami nem stimmel.Néha morog rám és a picikre is. Igaz elcsattant egy két pofon mikor a cicceket egész délután nyugtattam annyira hiányzott nekik az anyuk meg az anytej. Már van étvágya az anyamacskának, elég sokat eszik, iszik. de nem dorombol soha, és állandóan megszökik. Ilyet nem láttam még soha.De én akartam hogy életében egyszer legyenek kicsinyei mielőtt ivartalanítva lesz. Szóval első gyerekeivel teszi ezt. nagyon elszomorít, mit tegyek?

2014. aug. 11. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"De én akartam hogy életében egyszer legyenek kicsinyei mielőtt ivartalanítva lesz."


Ezt mégis miért? Ha ilyen okos voltál, akkor vegyél macskáknak való tejet az állatpatikában és etesd te magad a kiscicákat.

2014. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak kimondottan rossz anya macskak. Ugy tunik, o ilyen.

Hat, ezt dobta a gep.

2014. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válasz író!

Látom te is ilyen okoskodó majom vagy, akamúgy szemtől-szemben véleménye sincs soha, annyira kib#szottul jelentéktelen, és senkit nemérdekel. Nem ám neten kell osztani hogy milyen f#sza gyerek vagy, itt mindenki f#sza gyerek név és arc nélkül. Egyébként kiváncsi lennék mi lenne veled ha téged ivartalanítanának. Biztos örülnél neki. Ha már macskánk van, adjuk már meg neki azt amire a TERMÉSZET teremtette...legalább egyszer életében, még akkor is ha olyan mint az én cicám.

2014. aug. 11. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Te kérdező, ritka bunkó kis p*csa lehetsz. Miért kell így reagálnod az első válaszára? Primitív vagy, negatív véleménye senkinek nem lehet rólad! Ja és szerintem is rossz döntés volt! Élőben is a szemedbe mondanám
2014. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj kérdező, én a szemedbe is simán megmondanám, hogy hülye vagy.

Az a gond a hozzád hasonló "felelős" állattartókkal, hogy antropomorfizáljátok az állatokat, azt hiszitek, hogy ugyan olyan vágyai és érzelmei vannak, mint egy embernek.

Az állatok nem vágynak kölykökre, nem vágynak az anyaság érzésére, ösztönből cselekszenek.

Az anyamacskát már megváltoztatni nem tudod, neked kell ellátnod a kölyköket, amíg képesek nem lesznek önállóan enni. Vagy hagyod azokat a szerencsétleneket elpusztulni, akik a te hibádból születtek meg.

2014. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

"Néha morog rám és a picikre is. Igaz elcsattant egy két pofon mikor a cicceket egész délután nyugtattam annyira hiányzott nekik az anyuk meg az anytej."


Ehhez csak gratulálni tudok.

Az emberek között is különbözőek az anyák, sajnos a te cicád nem egy babusgatós fajta. Segíts a piciknek, de ne bántsd az anyjukat, az nem megoldás semmire.

2014. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!