Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vehetnék orosz kék kiscicá...

Hol vehetnék orosz kék kiscicát? Tenyésztők es írjatok ha tudtok az se baj ha Szlovákiában vagy Ausztriában van .

Figyelt kérdés
Orosz kék macskát keresek , de hol találok?

2014. aug. 16. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] Ausztria. De nem könnyű külföldről vadidegenként macskát venni.



Majd mondják hogy a jófogáson is van stb. de itthon nincs orosz kék tenyésztő, és kék színű házi macskákat adnak (el) az embernek orosz kék néven.


Az érdekesség és tájékoztatás kedvéért leírom, a kék színt egy "hígító gén" eredményezi, a melaminok csoportokba rendeződnek a pigment csoportok között "hely" keletkezik, és a fekete bundát egyszerűen optikailag kékké teszi, annak látjuk. Ez nem egy ritka szín egyszerű házimacskánál sem, de az átlag ember hajlamos a kék bundájú macskát azonnal karthauzinak meg oroszkéknek nevezni, holott ez semmit nem jelent, nem speciális fajtajegy, puszta genetika, gyakorlatilag bármilyen fajta és a házi macska is lehet kék...


Nem azt mondom, hogy te kérdező nem tudtad, de ha esetleg valaki rászánja az időt és elolvassa, aki szerint a jófogáson, meg ingyen, meg a bokor alatt orosz kékek vannak.

2014. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom ök mennyire jok, azért mindenképp járj utána. azt irják ök a legnagyobbak, tehát van rajtuk kivül is az országban... [link]


és ezt is érdemes lecsekkolni. ne a fajtát nézd hanem a lényeget. [link]

2014. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tom, lehet nekem van fene flancos ízlésem, de az alapján az (ingyenes) honlap alapján én, mint tenyésztőt nem venném komolyan.
2014. okt. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
néha nem a honlap ami alapján dönteni kell, tény hogy nem a legjobb választás, de megnézni meg lehet. én elöször kérdezek utána itélkezek. annyira nem igénytelen az a honlap hogy véleményt alkossak. meg szerintem ez pont nm jelent semmit. nekem is ingyenes oldalam van már nem tenyésztek, mégis meg van csinálva igényesre (és reklámmentesitve is van) persze közöm nincs az orosz kékhez ugyhogy nincs konkrét amit ajálani tudnék, de kiindulási alapnak jo, össuehasonlitásnak, ha az ember már esetleg tudja mikre kell figyelni (ami a másik linken olvashato). szerintem.
2014. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem már nem tenyésztek hanem BÁR akart lenni, bocsi!!
2014. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon
2017. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!