Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macsekot, nagyon nehéz átszokt...

Macsekot, nagyon nehéz átszoktatni családiházból panelba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem miért kínozzátok a macskákat!Inkább üsd agyon,ne szenvedjen!Neked milyen lenne ha bezárnának egy szobába egész életedre?A cica szeret vadászni,csavarogni.Mit csinál majd a panelban?Nézi a tévét??
2014. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
attól függ, ha kinti benti macska volt családiházban, akkor lehet nem fog neki örülni, de ha adsz neki a panelban teret, szóval lesz neki hová felmászni, lépcső polc akármi, de az kimondottan az övé lehessen és magas, akkor az sokat segíthet a kis lelkének...
2014. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első! Inkább téged vágnálak agyon egy szívlapáttal , mint a cicáimat!
2014. aug. 16. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyere kicsim:)
2014. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőnek van igaza. Panelba nem való macska, csak senyved. Még az is, aki eddig nem családi házban élt.

Laktam panelban, és láttam az ottani macskákat. Csak állatkínzás.

2014. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, amúgy a többieknek is igazuk van, sőt panelban az ember is csak senyved... totálisan kinyílott számomra a világ, mikor végre otthagyhattam.
2014. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Victorique* ***** válasza:

Ha eleve szobacica volt és van tere, akkor szerintem nem állatkínzás, mert jól alkalmazkodik. Tény és való, hogy ha megteheti, inkább a szabadban van. Hiszen még a levegő is egészen más odakint.


Ha már kinti macsek volt, és úgy lesz benti, olyan, mintha fognál a szabadban egy madarat és bezárnád egy kalitkába.

2014. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényeges szempont, hogy mennyi idős cicáról van szó. Minél kisebb annál könnyebb az átszoktatás (tapasztalat). De nagyon függ a cica jellemétől is. Legyen kaparófája, rengeteg játéka. Extra figyelmet fog igényelni főleg eleinte, és be kell állítani az ő alvását a tiédre, különben megfogsz bolondulni. Én azt mondom 1 év alatt lehetséges, afölött már jóval nehezebb. Befolyásoló tényező lehet még, hogy milyen a természete, ivartalanítva van-e.
2014. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!