Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tudnivalók vannak a...

Milyen tudnivalók vannak a cicákról/macskákról? ^^

Figyelt kérdés

A jövőbe szeretnék egy kiscicát. Addigra szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.

Milyen tudnivalók vannak róla? :)


köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 17. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti cica lesz?
2014. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha cicás oldalakat olvasgatsz, vagy vmi cicákról szóló könyvet, és ha az ott olvasottakkal kapcsolatban valami nem tiszta, akkor megkérdezed itt :) Csak mert annyi tudnivaló van róluk, hogy mi itt nem fogjuk tudni mind leírni :)
2014. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) Olyan kinti-bentire gondoltam. Vagyis bármikor bejöhet, és kimehet. De persze este mindenképp behoznám.

2-ő: oké. tudsz valami oldat ajánlani ? :D

2014. aug. 17. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

A macskák nem azok a nagyon igényes állatok, szóval nem kell megijedned.

Szerintem mielőtt elhoznátok mindenképp készíts neki valami helyet, ahol aludhat és ott nem zavarják. Nem kell nagy dolognak lennie elég akár egy kis régi ruhadarab vagy vánkos.

Eleinte főleg tejet és/vagy puha dolgokat adj neki (pl. konzerv). Nem kell rögtön a legnagyobb húsdarabot nekidobni. Naponta többször adj neki keveset.

Tiszta víz mindig legyen neki egy kis tálkában.

Plusz még fontos, hogy ne ijesztgesd mondjuk a sötétben, mert nagyon félős lesz.


Ezek a legfontosabbak, a többit majd kitapasztalod.

2014. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D "Szerintem mielőtt elhoznátok"

hát sajnos nem így megy :).

De amúgy legalább fél év lenne amíg beszerzem a cuccokat, és a macska még várhat, mert csak évek múlva lehet :/

Azt hittem laktoérzékenyek a cicák.. D:

Amúgy köszönöm :)

2014. aug. 17. 13:48
 6/6 *Victorique* ***** válasza:

Általában laktózérzékenyek a cicák, állítólag 1 éves koruktól. De szerencsére van laktózmentes és cica-tej is :)


A macsekokról sose olvashatsz eleget, az alap dolgokat kulcsszavas kereséssel megtalálod, a többit fórumokon és majd saját tapasztalatból tudod meg. A természetükről szerintem az a legfontosabb, hogy függetlenek, nem szabad erőltetni őket semmiben.

2014. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!