Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor költöztetem a macskámat...

Amikor költöztetem a macskámat szóljak az állatorvosnak hogy altassa be?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú út lenne, svájcba mennénk, neki idegen lakásba és környezetbe, szeretném magammal vinni, de nem tudom hogy megszokná-e a változásokat. Nem maradhat itthon, évente 1x jönnénk haza. Mit tegyek??? Elajándékozás szóba se jöhet!!!

2014. aug. 19. 18:49
 1/4 anonim válasza:
0%
Add kölcsönbe a kínaiknak.
2014. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Altatni fölösleges, viszont nyugtatót kaphat de csak ha valóban szükséges. Állatorvos tud adni.


Úgy rémlik egy előző kérdésedből hogy csak januárban mész. Addig próbáld ha van rá lehetőséged szoktatni a hosszú utazásokhoz.


Ha meg megérkeztek akkor már nem lesz baj, hamar megszokja az új lakást.


Viszont arról ne feledkezz meg hogy utána nézz hogy ott milyen törvények vonatkoznak az állattartásra. Pl.: a németeknél azt tudom hogy ha kutyád van, akkor eb adót kell fizetni, az angoloknál úgy tudom hogy karanténba tesznek minden az országba beérkező állatot.

Ilyeneknek érdemes utána nézni

2014. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Petvetdatán megtalálsz minden információt az utazással kapcsolatban.


Az új helyet megszokja, neki mindegy, hogy Mo. vagy Svájc.


Utazáshoz nem szokás bealtatni, annyi időre nem is lehet és egyébként is megvan a maga kockázata minden altatásnak. Nyugtatót lehet kérni, de szerintem felesleges, mert gondolom berakjátok a boxot a kocsiba, egy ideig feszült lehet a macska, de majd megszokja. Almot egy másik boxban lehet vinni.

2014. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nagyon sokat segítettetek!!!!! : ) Még egyszer köszii! :))
2014. aug. 20. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!