Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy győzted meg a szüleid,...

Hogy győzted meg a szüleid, hogy cicát szeretnél?

Figyelt kérdés
én is szeretnék de nem tudom ,hogy mondjam vagy kérjem meg a szüleimet!
2010. jan. 15. 14:54
 1/9 A kérdező kommentje:

bocsi,hülyén fogalmaztam:D

úgy értem hogy győzted meg a szüleid hogy kapj egy cicát:D

2010. jan. 15. 14:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sehogy, mert apám nem szereti őket. Aztán egy fogta magát és odavackolt a lábtörlőnkre, etettük és beteg lett utána. Na akkor beköltözött végleg és apám is szereti azóta.

De amúgy nem tudtam volna meggyőzni. Arra meg gondolni sem mertem, hogy beállítsak egyel. :( Szóval a macska maga intézte.

2010. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban laktunk anno, és az egyik osztálytársaméknál születtek kiscicák. Dicsérgettem őket hetekig, de nem engedtek. Aztán egyszer a suliban volt "vásár", ilyen kacatokat árult minden osztály és ott volt egy cirmos kiscica is, amelyik nagyon nyávogott, gondolom, éhes lehetett. Azt hiszem jelképesen 1 Ft volt az ára, csak vigye haza valaki, és etesse meg, mert már reggel óta ott volt... hát hazavittem és megetettem, nem dobtak ki vele. Sajnos pár hét múlva elveszett, elkóborolt, vagy nem tudom mi lett vele, hiába kerestük. Utána anyukám a kollégájától hozott egy hasonló cicát, hogy ne legyek olyan szomorú és ne keressem tovább nap, mint nap az első cicámat. Nos, ő lett a család kedvence, nagyon megszerettük, hosszú életet élt nálunk :)
2010. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem kellett nagyon győzni. ugyanis tavalyelőtti névnapomra cicát szerettem volna, és pont aznap találtunk egyet a kocsink alatt..olyan pici volt, meg olyan édes, hogy a szüleim megenyhültek, és megtartottuk.

Mondd meg nekik, hogy te fogsz foglalkozni velük, te fogod etetni, te viseled gondját... hátha bele mennek így

2010. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
sehogy.hazaviszek egyet magamtól:)
2010. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már úgy születtem hogy volt cicánk. Mindenki szereti a családból, de legjobban én. :)
2010. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehogy, szintén hazavittem mikor még annyi idős voltam, hogy meg kellett őket győzni.

Kész tények elé kell őket állítani. Párommal ugyanígy csinálom, ha cica kell, hát hozok vagy tök véletlen találok is néha, azokat is hazahozom és keresek nekik új gazdát. Addig nálam laknak az én cicámmal.

2010. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mostanában szaporodnak az ilyen kérdések. Amikor felteszed (mielőtt leokézod) felajánl hasonló válaszokat, ott is körülnézhettél volna.


Leginkább mondd azt, hogy te fogod a gondját viselni, takarítod stb. (persze attól még nekik kell fizetni, és ha az anyagiak maitt nem engedik - mert egy cica nem olcsó- akkor bele kell törődnöd).

Esetleg mondd azt h végzel házimunkát vagy bármit amire megkérnek.

Már próbáltad őket megkérdezni? Először kérdezd meg őket simán, utána igérgess ^_-

2010. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogyan.Anyukámék állatbarátok és mielőtt megszülettem már akkor volt cicájuk.Most van egy pancsi nevezetű cicánk csak sajnos beteg:(Anya még egy kecskét is befogadna:D
2010. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!