Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szeret a macskám?!

Miért nem szeret a macskám?!

Figyelt kérdés
Ha felveszem az ölembe a macskámat mindig nyekereg meg eltol magától a két kezével meg pofozza a labamat, csak akkor szeret ha enni akar. A régi macskám sokkal kedvesebb volt.. :((

#macska #gonosz #gonosz cica
2014. aug. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A macskám tavasszal lesz 3 éves.
2014. aug. 29. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy nem szeret. Az egyik macskám nekem is hasonló, nem igazán szereti ha ölbe veszem. Amúgy nagyon "bújós" tud lenni, de azt szereti, ha a négy tappancsa szilárd talajon van:)) Gondolom, így nagyobb biztonságban érzi magát, hogy végső soron megvan a lehetősége, hogy könnyen odébb állhat, ha akar. Idegenektől pedig kifejezetten fél.
2014. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szafica ***** válasza:

Előzővel értek egyet. Nem jelenti azt,hogy nem szeret. Az én macskám szinte állandóan a közelemben van, az ölembe mászik,velem alszik, de régen ha felakartam venni eltolt magától. Mostanában már engedi, ha olyanja van, de csak nekem.

Viszont ő fél az idegenektől, tényleg el kell nyerni a bizalmát.

2014. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szafica ***** válasza:
Játssz vele sokat és simogasd olyankor, viszont ha látod,hogy nem akarja, akkor hagyd békén.
2014. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A cicák is különbözőek.

A lányom macskáját sosem lehet ölben tartani.

Ha ülnek a kanapén odabújik a lábukhoz, de felvenni nem lehet. De azért szereti őket, csak ő ilyen.

2014. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első macskám olyan volt, hogy ha rájött akkor bemászott az ölembe és ott dorombolt órákig, de amúgy nem szerette ha felvettem, olyankor ő is tiltakozott és gőzerővel fordult ki a kezemből. Nem is erőltettem, ha akart, akkor jöhetett és ennyi, jól megvoltunk :3

A mostani meg nagyon kezes, vele kb bármit csinálhatok. Ha épp nincs hangulata hozzá, akkor is nagyon finoman jelzi, hogy most tegyem le.


Szerintem ez inkább a macska személyiségétől függ, nem attól, hogy szeret-e vagy sem :)

2014. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!