Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a bolhák ellen?

Mit csináljak a bolhák ellen?

Figyelt kérdés
van egy kb 6-7 hónapos fehér cicám, nagyon bolhás szegény.. van neki bolha nyakörve semmit nem használ neki ugyan olyan bolhás. előtte bolha ölő sampont vettem nem szedi ki a bolhákat csak lelassulnak 1-5 percre mindig nekem kell szemöldök csipesszel kiszedni. mit tudnék csinálni a bolháknak??? benti-kinti cica egyben.
2014. aug. 29. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
van ilyen spot-on, a nyakára kell csepegtetni, állatpatikában kapható, illetve állatorvos is beadja neki ha kell. Van még bolhapor is. Ha kinti-benti akkor mind a kinti helyét-mind a benti helyét is bolhamentessé kell tenni, mert onnan kelnek ki a bolhapeték, ezért nem sikerül soha kiirtani őket. Ki kell mosni a helyén a ruhát amin alszik, van ezt is be lehet fújni, beszórni bolhaporral...
2014. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van por és spray formátumban is bolhairtó, illetve cseppes is, azt nem tudom, mennyi idős kortól lehet adni, nálunk a cseppes vált be.
2014. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A már meglévő bolhákat a nyakörv nem írtja!Sampon felesleges,nem éred el vele a várt hatást.Ha bolhás a cica akkor Advocate a legjobb csepp amit vehetsz,garantáltan 24 óra múlva nem lesz a cicába bolha.Viszont a környezetét is kezelned kell.Ami mosható azt 60-90 fokon ami nem azt porszívózod és lefújod biokillel vagy hasonló szerrel.Ugyanezt a sarkokkal,réseknél,mert a bolhák jól eltudnak bújni és te se szeretnél 1 hónap múlva előről kezdeni mindent.
2014. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!