Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik így a macskám?

Miért viselkedik így a macskám?

Figyelt kérdés

A macskámat én neveltem fel majdnem 1 éves koráig. Utcáról lett befogadva picinek. Nagyon hálás és kedves volt az első perctől.

Most 1,5 éves, és mióta párommal összeköltöztünk, és ő is jött velem, már nem szeret! Már csak páromat szereti, de őt nagyon! Hozzám csak akkor jön, ha éhes. Egyébként felváltva etetjük, almozni meg nem kell, mert kijár.

Este is mindig őrá fekszik, hozzá bújik, neki dorombol, vele játszik.

Tegnap este is ráfeküdt dorombolni, átvettem, visszament. Átvettem, visszament. Aztán inkább kiszaladt, mint hogy nálam legyen!!

Mi baja van velem? Miért nem szeret már?


2014. aug. 29. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Te nem a férjem vagy? :)

Nálunk ez pont fordítva van. A férjem macskája (kandúr) engem szeret jobban. Amikor ivarérett lett rátámadt a férjemre, nem jöhetett a közelembe. A macska önálló akarattal rendelkező lény, hagyd egy ideig, ne vegyél róla tudomást, vissza fog menni hozzád.

2014. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert én is nő vagyok. :)

Hát remélem engem is szeretni fog még. :D

2014. aug. 29. 19:28
 3/4 Szafica ***** válasza:
Ha szoktatok vele játszani, akkor ezentúl csak te játssz vele és ne erőltesd rá magad, azt nem szeretik.
2014. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint az embereknél. Minél jobban tukmálod magad, annál jobban taszítod. Hagyd békén, ne viselkedj vele hidegen, de ne is keresd a társaságát folyamatosan. Hagyd, hogy érzelmileg lereagálja a helyzetet. Félre ne érts: egyáltalán nem azt mondom, hogy ne szeresd. Csak ne éreztesd vele, hogy mennyire reménytelen vagy a kapcsolatotokat illetően. :) A macskák is sokszor azt akarják, amit nem kaphatnak meg, akárcsak mi. Amint kicsit elérhetetlen leszel, és ezt megszokja, változni fognak a dolgok valószínűleg.
2014. aug. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!