Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak 4 hetes kölykei...

Matecsilla kérdése:

A cicámnak 4 hetes kölykei vannak, de már el- el járogat két szoptatás között, meg a fél éjszakát is házon kívül tölti. Lehet- e szoptatós macskát ivartalanítani? Ha nem, mennyi idő múlva lehet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Hát a macska, az olyan mint az ember. Csak attól, hogy gyerekei lesznek, attól még nem fogad szűzies életmódot. :)


Magadra vess, valószínűleg nem nevelted eléggé erkölcsösnek azt a macskát. :D

2014. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
R.ibanc macskád van!:D
2014. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet! Nekem is van két lány cicám, és mikor dokihoz vittük őket csak az egyiket tudták elkötni, mert a máik még szoptatot. Nekik műtéti beavatkozásra van szükségük. Hogy mennyi idő? Sajnos azt már nem tudom megmondani de azt hiszem miuttán elapad. Remmélem tudtam segíteni
2014. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még pár hetet várni kellene, amikor már elválaszthatók a kicsik, nem szopnak, hanem már esznek maguktól.
2014. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Medvi ***** válasza:
Igen, ha a kicsik 2 hónaposak lesznek, feltétlenül csináltasd meg a műtétet, nehogy újabb gyermekáldás következzen be. Már most felhívhatod az állatorvost időpontegyeztetés végett. Vannak cicák akik kissé túl szaporák, lehet, hogy a tiéd is ilyen, nehogy meglepetés érjen.
2014. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemrég mi is ivartalaníttatunk egy anyacicust, azt mondta az állatorvos, hogy min. 8 héttel szülés után biztonságos, a legjobb, ha a kiscicák elválasztása után min. 2 héttel (a kicsiknek jobb, ha 8-10 hetes korban választják el őket a mamájuktól). Szerintem amíg szoptat, addig nem műttesd meg.
2014. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az állatorvost, hogy minél hamarabb meglegyen. addig pedig ne engedd ki a lakásból, annyit kibir. pár jotanács: [link]
2014. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!