Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! Bagzik az 1 éves...

S. O. S.! Bagzik az 1 éves szobacicám! Mit lehetne vele sürgősen tenni?

Figyelt kérdés
Holnap visszük állatorvoshoz, aki ad majd neki injekciót, de addig mit tudunk vele csinálni? Keservesen nyávog, majdhogynem ordít, morog, toporzékol egy helyben, rohangál. Aludni tőle lehetetlenség!! Kizárni, bezárni nem tudjuk, és nem is szeretnénk.

2014. szept. 1. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hehe... megszokod vagy megszöksz. És hagyd a hülye injekciókat, ivartalanítsd. Neki és nektek is jobb lesz.
2014. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akarjuk majd ivartalanítani, megfelelő párral szeretnénk tőle egy almot. Aki pedig nem tud normális választ adni, az lehetőleg kíméljen meg az ostobaságtól. Köszönöm!
2014. szept. 1. 21:49
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell alom, egymás-hegyén hátán rohadnak a macskák az utcán, a menhelyeken, mégis minek? Nem, nem fog rá hasonlítani a születendő alom, nem, nem lesz mindegyiknek gazdája, úgyis fog a nyakadon maradni, vagy ha továbbadod valakinek, az is b..ni fog az ivartalanításra ééééés kész a nem kívánt szaporulat, hurráááá! (Y) Ha hormoninjekciót adatsz neki, az előbb-utóbb méhgyulladást fog okozni, amibe bele is pusztulhat a macska. Várj amíg elmúlik a tüzelés (addig is füldugó) és kérj időpontot ivartalanításra.
2014. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hormoninjekció értsd fogamzásgátló
2014. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok.

Olvass utána a szaporításnak, mert pont erre készülsz. Rengeteg vita van belőle, ráadásul ha szerencsénk van akkor végre a NAV is fellép majd a szaporítók ellen, akkor meg még jól meg is büntetnek érte.

Nem kell neked alom. Arra ott vannak a tenyésztők, gondolom te nem vagy az.

2014. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok tenyésztő, de min 4 kiscicának -ha lenne- már gazdijelőlt is van ( aki ivartalanítaná a sajátját ). Tisztában vagyok a macska-túlszaporulattal, hiszen van még egy lány cicám, aki ivartalanítva van.
2014. szept. 1. 22:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyémeknek is volt gazdajelölt, itt alszanak az ölemben...:)
2014. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüzelést nem bírod akkor a szülés nem neked való.Gazdijelöltek vannak mindig aztán elkószálnak erre arra...
2014. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyetértek az előttem szólókkal. Én is volt, hogy gondoltam rá, hogy jó lenne talán kiscicázni, de hamar el is vetettem az ötletet. Butaság tényleg... Ivartalaníttattam és azóta ő sem szenved és mi is tudunk aludni. A gazdijelöltekben meg nem bíznék a helyedben, mármint úgy értem, hogy azt mondják kell nekik, aztán visszatáncolnak és a nyakadon marad a sok tündércica, amivel sok gondod lesz, anyagilag is meg egyébként is. A másik meg hogy elviszi, de nem ivartalanítja, helytelenül tartja, nem vigyáz rá stb. Ezzel nem bántani akarlak, csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy túl kockázatos a dolog, ezért szerintem nem éri meg semmiképpen.
2014. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Jaj, ez már írt ki kérdést, S.O.S.

Kb ugyanezt, lol, szerintem még macskája sincsen, csak kamuzik.

2014. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!