Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma delelott 9 hetes cicamnak...

Lőrincz Imola kérdése:

Ma delelott 9 hetes cicamnak kipucolta a fulet az allatorvos, es delutantol razza a fejet, foleg ha barmi hozzaer a fulehez, a bal fulehez ha hozzaerek sir is. Normalis ez a fulpucolas utan?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Elmulik magatol? Nagyon sajnalom , mert annyit razza a fulet,es lehuzvaa tartja. Elore is koszonom valaszaitokat.
2014. szept. 11. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze begyulladhat sajnos, 1-2 nap és jobb kell hogy legyen. Nekünk középfülgyulladás lett alapos fülpucolás után, nagyon megijedtem mert egyik pupillája hatalmas volt másik szűk plusz féloldalasan ment. De sajnos makacs atka fertőzése van így muszáj pucolgatni és csepegtetni. Ha fekete cucc van a cicád fülébe esetleg újra is termelődik pucolás után akkor ti is gyanakodhattok rá és akkor kell gyógyszeres kezelés kenetvétel után.
2014. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar enni, sem jatszani csak alszik .Rossz nezni hogy lelognak a fulei.Olyan levertnek tunik. Holnap viszem ujra a dokihoz de ha egy mosas ilyen gondot okozott mar elore felek.
2014. szept. 11. 22:04
 3/4 Milibindi ***** válasza:
Szerintem nem! Nekem kutyánál volt gyakran fülgyulladás és semmi ilyen nem volt a kezelés után!
2014. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azota voltunk dokinal es csepegtetnunk kell a fulebe 1 hetig. De mar az elso nap a csepp utan mar jobban volt.

Koszi a valaszaitokat :)

2014. szept. 15. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!